Chytrý řemínek Sgnl dokáže z vašich prstů udělat sluchátko

sgnl reminek volani

Většina chytrých náramků má velmi podobné funkce, které se liší minimálně. Pak je tu ale novinka s názvem Sgnl. Tento náramek či spíše jen řemínek umožňuje úplně něco jiného, z vaší ruky, respektive prstu vytvoří handsfree, takže doslova můžete volat pomocí své dlaně.

Řemínek Sgnl vychází již za pár měsíců

Za tímto řemínkem stojí startup Innomdle Lab, který původně byl v inkubátoru Samsungu. Před nějakým časem se ale osamostatnil a jdou prozatím sami za sebe. V roce 2016 uspořádali úspěšnou Kickstarter kampaň, kdy vybrali téměř 1,5 milionu dolarů, momentálně má několik desítek lidí z kampaně možnost testovat řemínek. Na veletrh CES 2018 si také společnost připravila fungující prototyp, který už má blízko finální verzi.

This is how people reacted to Sgnl!

This is how people reacted to Sgnl!

Řemínek by měl jít připnout na klasické hodinky, ale také chytré modely jako je třeba Apple Watch nebo Samsung Gear. V sobě má klasické fitness funkce, notifikace z telefonu, ale největší specialitou je možnost přenášet hovory do ucha, a to přes prst. Zvuk se přenáší pomocí vibrací bez toho, aby zvuky slyšelo okolí. Video výše ukazuje reakce lidí, kteří si tento řemínek mohli vyzkoušet v roce 2016. Nyní by měl být značně vylepšen. Do prodeje by měl tento řemínek jít na jaře tohoto roku.

Co říkáte na tento chytrý řemínek? Myslíte, že bude mít úspěch?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)