Serendipity S7 – sympatický Číňan s extra tenkými rámečky

Serendipity-S7_1

Téměř každý nový telefon překonává předchozí model ve velikosti displeje, což většinou znamená navýšení celkových rozměrů přístroje. Výrobci se proto snaží zmenšovat rámečky okolo displeje, aby i s větším displejem byly zachovány kompaktní rozměry. Čas od času se tedy objeví smartphone, který se pochlubí extra tenkými rámečky okolo displeje. Jedním z takových telefonů je i Serendipity S7 od neznámé čínské společnosti, u kterého nejsou rámečky po stranách displeje skoro ani vidět. Podle výrobce tak zabírá displej až 86 % přední strany telefonu. Nemůžeme si rovněž nevšimnout ani podoby s telefonem Xiaomi Mi 4. A specifikace? Serendipity S7 je vybaven 5,5″ displejem s Full HD rozlišením, 2GB RAM pamětí, 32GB vnitřním úložištěm, 13MPx fotoaparátem a baterií s kapacitou 2600 mAh. Neměla by chybět ani možnost používat dvě SIM karty současně, navíc s LTE konektivitou. Bohužel neznáme informace o použitém procesoru, sázíme ale na některý z dílny MediaTek.

Líbí se vám podobný koncept telefonů, nebo se bojíte, že jsou tenké rámečky nepraktické kvůli náhodným dotykům při držení?

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)