Robotická sekačka Robomow už tuto sobotu v Ostravě

DSC_09295

Říkáte si, že sekání a udržování trávníku nemůže v žádném případě souviset s Androidem? Pak jste na omylu! Matěj Machytka vás na začátku března informoval o velmi zajímavém produktu s názvem Robomow, který představuje chytrou zahradní sekačku. A co je na ní tak chytrého? Kromě již poměrně běžné funkce automatického sekání dle vyznačené plochy dokážou být letošní modely sekaček Robomow ovládány přímo skrze mobilní telefon! Kromě zadávání časů sekání si poradí i s funkcí přímého ovládání sekačky – její pohyb můžete zkrátka řídit skrze ovládací tlačítka na displeji telefonu.

Robomow

Robomow již na Roadshow v Ostravě tuto sobotu 31. 5.

Tento produkt se nám podařilo zajistit do redakce na recenzi (která vyjde již brzy), ale co víc – sekačku Robomow si můžete osahat již tento víkend na RoadShow v Ostravě, kde bude chytrá sekačka k dispozici. K vidění budou modely RC306 a RS622. Pokud vás tedy zajímají zařízení chytrých domácností, nezapomeňte navštívit některou z našich RoadShow a hlavně pak stánek Smart Home.

Více informací na www.androidroadshow.cz

Neváhejte a registrujte se!

registraceHome
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)