Scentee – šílené příslušenství aneb nechte provonět dům svými notifikacemi

scentee

Také vám způsob zobrazení upozornění z vašich sociálních sítí, SMS zpráv a aplikací přijde moc nudný a obyčejný? Poblikávající LED dioda vám nestačí a aktivními notifikacemi si nechcete vybíjet baterii? Zpozorněte. Na svět se dostává nový způsob, jakým se můžete o událostech dozvědět. Můžete je doslova ucítit. Ne, neděláme si srandu. V Japonsku se objevilo příslušenství s názvem Scentee, které pokaždé, když vám přijde nějaké upozornění, uvolní vámi zvolenou vůni. Zní to šíleně? Je to šílené.

_70475907_smellphone

Příslušenství snadno zapojíte do zdířky pro 3,5mm jack a díky zabudované kapsli s aromatem budete moci zprávu z Facebooku náležitě procítit. A jaké jsou k dispozici vůně? Tak například maliny, kokos, jablko a pro milovníky zdravého životního stylu – slanina. Kromě vůně také Scentee bliká.

Uvidíme, zda si toto příslušenství získá větší popularitu mezi uživateli nebo se bude jednat o jednorázový výstřelek šílených vývojářů.

Scentee accessory for smartphones hands-on | Engadget

Scentee accessory for smartphones hands-on | Engadget

 

Zdroj: AnroidAuthority

Také byste tuhle vychytávku chtěli najít pod stromečkem?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)