Menu

Scalado Remove: Odstraňte ze svých fotografií rušivé elementy

Scalado vypustilo video-ukázku, na které prezentuje svojí novou aplikaci, umožňující bezchybné vymazání všech rušivých elementů na fotografiích, jako jsou procházející lidé, či projíždějící automobily. Aplikace bude představena na Mobile World Congress v Barceloně, podrobné technické údaje nejsou prozatím známé, na internetu však koluje video, na kterém lze budoucí funkčnost vidět. Do Barcelony také míří tým našich redaktorů a tak vám, vážení čtenáři, můžeme přislíbit, že veškeré informace o této aplikaci – a nejen o ní, vám exkluzivně přineseme již začátkem března.

[via A&M]

 

Komentáře

Lukáš

Lukáš

15.2.2012 14:32

Něco podobnýho už jsem, tuším, viděl na iPhonu…

dušan

dušan

15.2.2012 14:56

to může být solidní aplikace (zvláště pro nadšené androidí fotografy)

Jean

Jean

15.2.2012 15:50

Je rušivým elementem např. oblečení oné dívky na fotce ?

czechiaa

15.2.2012 19:15

@Jean; dobrá otázka :D
Ale jinak, pokud to bude fungovat, to bude hodně dobrá aplikace, ale stejně to vyhlazování mezi “vygumovaným” objektem a pozadím, bude nepřesné ;-)

BluPix

BluPix

15.2.2012 19:20

Jen má idea, ale myslím že to provede sérii snímků po sobě a prostě to potom umožní odstranit ty objekty, které se pohybovaly. Jen to tedy použije pozadí z následujících snímků. To je taky důvod proč to nenabídnou jako samostatnou aplikaci, budou asi potřebovat hodně rychle hodně dat ze senzoru.
Ale viděl jsem jen tohle video, třeba se pletu.

Europoint

Europoint

16.2.2012 9:10

Podobnou aplikaci jsem si koupil loni v lete na zaklade zde zverejneneho clanku. V mem telefonu fungovala, ale vysledky nestaly za nic, prestoze video ukazovalo temer zazrak. Ano, nemel bych byt tak negativni, ale dokud nevyzkousim, tak neuverim.

RSS (komentáře k článku)