Menu

Samsung Galaxy S7 a LG G5 „unikly“ na arabské stránce. Jak vypadají?

Samsung Galaxy A 2016 (3)
Samsung Galaxy S7 a LG G5 „unikly“ na arabské stránce. Jak vypadají?
Ohodnoťte článek

Na arabské inzertní stránce Dubizzle, kde lze nalézt v podstatě cokoli, se objevily v sekci pro Spojené arabské emiráty zbrusu nové modely LG a Samsungu. Galaxy S7 a LG G5, které se chystají představit světu tento týden na veletrhu MWC, se podařily ukořistit nejmenovanému obchodníkovi. Za kolik telefony nabízel?

Samsung ani LG si neuhlídali letošní novinky

Samsungu ani LG se opět nepodařilo uhlídat očekávané novinky. Modely LG G5, Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge se ocitly v rukou arabského obchodníka. Podle všeho se o falzifikáty nejedná, uživatel však neuvádí příliš podrobností. Na fotografiích však nešetřil:

Cena jednotlivých modelů byla následující:

  • LG G5: 16 500 korun
  • Samsung Galaxy S7: 27 700 korun
  • Samsung Galaxy S7 Edge: 29 700 korun

Telefony ze stránky už zmizely. Není jasné, nakolik byla stanovená cena shodná s realitou, 21. února však bude všem spekulacím konec. O specifikacích a ceně daných modelů vás budeme informovat přímo z místa konání MWC. Tak trochu si říkáme, že takový únik nebyl náhodou. Co myslíte? :)

Co na design telefonů říkáte?

Zdroj: AP.

Komentáře

lggl

lggl

z aplikace
18.2.2016 4:38

Matys : uklidni se jde jen o telefon 😁 Samsung je pro mě shit tak jak pro tebe LG to ti neberu to je poslušně v pořádku. Kup si proboha zas Samsung a budeš přece spokojený. Jestli jsi taková princezna a nějak jsem se tě dotkl tak se omlouvám. Jinak meleš strašně hovna. Mě nějaký note vůbec nezajímá já mám zkušenost také z více značkami, ale Samsung je opravdu jedinečný za hromadu peněz hromada problémů.

optimas

optimas

z aplikace
18.2.2016 6:26

Matys ty jsi dobrý lolek. Raději šáhnu po IPS protože mě je na blití s Samoled. Každý máme jiné priority a každému se líbí jiné barvy. Mě se nelíbí přepálené barvy ala samsung a že má IPS větší spotřebu mě vůbec nesere což je u tebe hlavní priorita a proto máš samsung.

RSS (komentáře k článku)