Samsung Galaxy Buds: Bezdrátová sluchátka s chytrým asistentem, která si nabijete z telefonu

samsung galaxy buds recenze

Samsung Galaxy Buds jsou nová bezdrátová sluchátka, která již nejsou tolik zaměřena na sportovce, jako jsme to mohli vidět v předchozím roce u sluchátek Gear IconX. Samsung se více zaměřuje na styl a funkce pro každodenní použití. Dalo by se i říct, že se jedná o odpověď Samsungu na Apple Airpods.

Nová chytrá sluchátka Samsung Galaxy Buds můžete nabíjet přímo z Galaxy S10

S kvalitou zvuku u těchto sluchátek pomáhá společnost AKG. Mají i několik zajímavých funkcí. Jednou z nich je Enhanced Ambient Sound. Díky ní uslyšíte zřetelně okolí, aniž byste museli sundávat sluchátka z uší. To se hodí například při sportování, ale i při poslechu hudby nebo telefonování, kdy stále můžete udržovat sluchový kontakt s okolím.

Sluchátka mají duální mikrofon. V každém sluchátku je jeden vestavěný a jeden vnější. Celkově tak v Galaxy Buds nalezneme čtyři mikrofony, které se starají o kvalitní hovory. Mikrofony využijete i u Asistenta Bixby, který je rovněž ve sluchátkách dostupný. Podobně jako konkurence, i Bixby není prozatím dostupný v češtině.

Samsung Galaxy S10 Samsung Galaxy Buds

S telefonem se sluchátka propojují pomocí Bluetooth 5.0. Mají poměrně značné množství senzorů. Od akcelerometru, senzoru přiblížení přes Hallův senzor, senzor dotyku až po senzor detekce vložení či vyjmutí z ucha. Baterie ve sluchátku má kapacitu 58 mAh. Poslouchat hudbu na jedno nabití můžete až 6 hodin. Poté je musíte dobít přes nabíjecí pouzdro. které má kapacitu baterie 252 mAh. Sluchátka podporují audio kodeky SBC, AAC, Scalable (proprietární kodek společnosti Samsung).

Galaxy Buds: Official Introduction

Galaxy Buds: Official Introduction

Tohle pouzdro můžete nabíjet pomocí USB-C, anebo bezdrátově přes Qi nabíječky. Využít můžete i mobilní telefony s reverzním nabíjením jako je Samsung Galaxy S10. Bezdrátová sluchátka budou dostupná od 15. dubna 2019. A to v bílé, černé a žluté barvě. Cena těchto sluchátek je 3 999 Kč.

Samsung Galaxy S10, Galaxy Watch Active a Galaxy Buds: První pohled přímo z Prahy

Samsung Galaxy S10, Galaxy Watch Active a Galaxy Buds: První pohled přímo z Prahy

Jak se vám líbí Samsung Galaxy Buds?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)