Web Samsungu propálil dosud neodhalený telefon. Už se těšíte?

samsung galaxy a54

O Galaxy A54 toho bylo napsáno poměrně dost. Telefon byl terčem několika úniků a je otázkou několika dní, než bude uveden na trh. Jeho předchůdce Galaxy A53 byl vydán v březnu minulého roku a dodnes patří k nejprodávanějším telefonům v Česku. A i když o telefonu již víme téměř všechno nyní se objevil na oficiálních stránkách Samsungu.

Únik se odehrál v Makedonii, konkrétně na oficiálním webu, kde pobočka Samsungu uvedla pouzdro pro Galaxy A54. Na renderech byl přitom vyobrazen i samotný telefon. Ten sice neukázal nic zásadně nového, ale potvrzuje pravost renderů i designu.

galaxy a54 pouzdro

Může tohle být vůbec ještě náhoda? Jihokorejské společnosti se podobné věci stanou několikrát za rok. To, zda jde spíše o záměr, nikoliv nechtěnou věc je ale v tuto chvíli irelevantní. Podstatné je, že se nám blíží oficiální představení a podle nejnovějších informací má firma své novinky ze střední třídy odhalit už příští týden.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na nové “áčka” od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)