Menu

Otřesné rozhraní Google Feed nezmizelo. Naopak se rozšiřuje mezi více lidí

Na jaře tohoto roku jsme informovali o novém rozhraní Google Feed, které bylo hrozné. Šlo o zmatenou směs prázdných míst, bublin s tématem zprávy a podivných rozhodnutí. Málokdo napsal na tento nový design něco pozitivního. Vypadalo to tak, že po neúspěšném testu už o tomto designu neuslyšíme. Opak je pravdou, o čtvrt roku později hlásí lidé, že se jím tohle nové rozhraní automaticky aktivuje ve stabilní verzi Google Feed.

Nový design a rozhraní Google Feed nedává moc velký smysl

Už v dubnu tohoto roku jsme psali, že nové rozhraní Google Feed nedává moc velký smysl. Úhledné karty s informacemi zmizely, místo nich se objevují bubliny v samostatných oknech, menší bubliny s tématem zprávy a všude můžeme vidět strašně moc nevyužitého místa. Ve výsledku tak na jedné stránce jde vidět jedna, maximálně dvě zprávy. Posuďte sami na screenshotech níže.

Kritika na tento design byla velká, už to vypadalo, že Google jej nakonec zrušil. Každopádně v těchto dnech lidé po celém světě hlásí, že se jím nový design objevuje. Nejhorší na tom je, že s tím samotný uživatel nic moc neudělá, změny se totiž provádí na straně serveru. Podivnější je to, že s novým designem zmizí i funkce. Uživatelé, kteří nový design mají, hlásí, že již články nemůžou sdílet. Nejedná se prozatím o ověřenou informaci, protože v redakci tento nový design zatím nemáme, takže se nedá ověřit, jestli se například tlačítko nepřesunulo na jinou pozici.

Google
Google
Developer: Google LLC
Price: Free

Líbí se vám tohle nové rozhraní Google Feed?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Karle

karle40 49

17.7.2018 9:36

Mně by se líbilo, kdyby šla celá appka Google odinstalovat nebo aspoň zablokovat. Mám všechny její funkce vypnuté a pořád mi v mobilu překáží.

-Mm

J A 8

17.7.2018 10:43

Achjo, proč ty příšerné bubliny s názvy témat? Vůbec ta témata jsou blbost. Jdou příliš dopodrobna. Například na fotce uvedené Hard Drives by se mohlo sloučit s ostatními počítačovými komponenty… navíc mnoho z nich zní hrozně křečovitě. Například Operační systém. Když už, tak alespoň oparační systémy.
No nic, stejně už tenhle Google Feed, nebo jak se to jmenuje nepoužívám. Kdyby šel alespoň Asistent a počasí oddělit do samostatné aplikace, abych tohle mohl odinstalovat.

RSS (komentáře k článku)