Retroid Pocket 3 je nová ruční herní konzole s Androidem

Retroid Pocket 3

Značka Retroid Pocked posílá na trh třetí verzi své mobilní herní konzole. Novinka Retroid Pocket 3 je opět poměrně levná alternativa k proslavenějším a dražším konkurentům. Vzhledem je například velmi podobná Nintendo Switch Lite. Konzole má nyní větší a kvalitnější displej, analogové joysticky s možností kliknutí, a dvě varianty paměti RAM. Přístroj pohání čtyřjádrový Unisoc T310 a běží v něm Android 11.

I když má novinka dvakrát až třikrát více výkonu než přechozí model, v této oblasti nejde o žádného siláka. Nicméně jeho primárním úkolem je připojení k herním streamovacím platformám jako Google Stadia, Xbox Cloud Gaming nebo NVIDIA GeForce Now a emulace her z jiných platforem.

Pro pohodlné ovládání nechybí jak analogové páčky, tak i D-PAD, akční tlačítka i tlačítka na horní hraně zařízení. Rozměry činí 184,7 x 81,4 x 24,2 mm a hmotnost 230 g. Retroid Pocket 3 se dá předobjednat v šesti různých barevných variantách za částky cca 2 800 Kč (2/32 GB) a 3 100 Kč (3/32 GB).

Jak často hrajete na Androidu hry?

Zdroj: liliputing

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)