RED BULL AUGMENTED RACING RELOADED

augmented_logo+auto_220x165px

Komerční článek

Stáhni si zdarma hru, buď nejrychlejší a vyhraj vstupenky na Formuli. Nebo si taky třeba můžeš jen postavit vlastní trať a na ní trénovat. I tak jednoduše se dá zabavit s novou mobilní hrou Red Bull Augmented Racing Reloaded.  A že nemáte mobil, na kterém je možné si hru zahrát? Nevadí, vyhrát můžete i ten.

Hra Red Bull Augmented Racing Reloaded je předělávkou populární závodní hry do formulové podoby, kterou si mohou zdarma stáhnout všichni majitelé dostatečně výkonných zařízení s  iOS nebo s Androidem. Ve hře se vžijete do role závodního jezdce a budete se snažit pokořit ukazatel časomíry. Ovládání je naprosto jednoduché. Vlevo od formule se nachází brzdový pedál, který funguje také jako zpátečka a vpravo pak najdete pedál plynový. Nakláněním mobilu či tabletu do stran pak zatáčíte v požadované intenzitě.

Picture1 s

Ve hře, která je propojená s vaším Facebookovým účtem, abyste měli možnost soutěžit a sdílet skóre s vašimi přáteli, jsou momentálně tři licencované okruhy. Kromě soutěžního v Itálii, je to Německo a Monako. To ovšem není vše. Okruh můžete nakreslit i přímo na displeji nebo originálním způsobem pomocí plechovky Red Bull. Stačí ji natočit logem do kamery mobilu a počkat až hra logo rozpozná a vy můžete plynulým pohybem plechovkou kreslit trať. Doporučujeme dostatečně světlé prostředí a trošku trpělivosti, ale za minutku na to přijdete a funguje to výborně.

obr_1

obr_3

kreslenie trate

Nyní již ale ke zmíněným soutěžím. Pro účast v soutěži vám musí být nejméně 15 let. Stáhněte si zmíněnou hru Red Bull Augmented Racing Reloaded na www.redbull.cz/hra a zajeďte co nejlepší čas na výherní trati v Itálii. Svůj nejlepší výsledek pak nominujte do soutěže. Pozor, abyste se mohli soutěže účastnit  za Českou republiku, musíte mít ve Vašem facebookovém profilu jako jazyk nastavenu češtinu. V případě, že vyhrajete, musíte se prokázat kódem na víčku z plechovky Red Bull z limitované edice Red Bull Augmented Racing Reloaded 4 pack nebo 2 pack.

Tento kód se vám ostatně bude hodit i v další soutěži, ve které můžete vyhrát mobilní telefon Samsung Galaxy W. Tento kód zadáte na stránce soutěže a v případě, že budete mít štěstí, vás výhra nemine. Čím více kódů, tím větší šance na výhru jednoho z 31 smartphonů.

Obě soutěže trvají do 8.9.2012.

Kompletní podmínky soutěží, veškeré informace o hře Red Bull Augmented Racing Reloaded a vše potřebné naleznete na stránce www.redbull.cz/hra. Tak hodně štěstí a zábavy všem!

Pohled hráče: ,,Ovládat formuli není zrovna jednoduchá záležitost a bude potřeba se s hrou pořádně sžít. Nezapomínejte na brzdový pedál, jinak daleko nedojedete. Naštěstí formulka je nerozbitná, a tak pro vás nebude každá zatáčka tou osudovou. Obecně se dá říci, že ovládání je velmi podobné jiným závodním titulům, a tak nebude pro většinu hráčů problém jej zvládnout.

Komerční článek

?typkodu=img& idplan=291976
?typkodu=img& idplan=291975

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)