Recenze – začneme to dělat jinak. Zapojit se můžete i vy

recenze-na-vyzadani-nahledovy

Nebudeme vám tady říkat, jak se snažíme držet krok s dobou, tak abychom se udrželi na špici a že neustále vyvíjíme, dumáme, jak věci posunout, zlepšit a bla bla bla. To přece už dávno víte :). Dnes si povíme, jak změníme recenze zařízení, tak abychom to nejzajímavější přinesli ještě mnohem rychleji. Nejlepší na tom je, že jsme vlastně nevymysleli kolo :), ale jen se na věci podívali trochu jinak. Málo kde můžete ovlivnit jaká zařízení se budou recenzovat přednostně a na které už prostě nezbude z kapacitních důvodů čas. U nás to nově ale půjde.

Jak to s recenzemi fungovalo doposud?

Asi hodně podobně jako v ostatních redakcích. Pokud se nám nějaké zařízení líbilo, nebo jsme si mysleli, že se bude líbit vám, zapůjčili jsme si jej na recenzi. Buďto od výrobce, distributora, nebo u extra horkých kousků jsme sáhli do vlastní kapsy a zařízení koupili. Druhá možnost je, že nás kontaktoval sám výrobce, distributor a zařízení nám k recenzi nabídl. Když produkt někoho z redaktorů zaujal a měl dostatečnou časovou kapacitou, recenze se konala. V opačném případě musíme odmítat, jelikož zařízení na recenzi je asi tak 100x více než zvládá odbavit naše několika členná redakce.

widget-ukazka-posloupnosti

Recenze – jak to bude fungovat nově?

Úplně jednoduše. Na několika místech na webu Svět Androida, budete nám moct dát na jedno kliknutí vědět, že zrovna toto je zařízení, kterému bychom se měli věnovat přednostně. My pak zařízení upřednostníme, jelikož budeme vědět že je o něj velký zájem. To ale není vše, jakmile bude recenze hotová, dozvíte se o tom mezi prvními a to tak, že vám systém automaticky pošle upozornění. Moc dobře víme, jak jsou recenze při výběru nového telefonu důležité, nově tedy uvidíte u jednotlivých zařízení, zdali se už na recenzi začalo pracovat. A to je celý systém, vy nám dáte vědět co vás nejvíce zajímá a my přineseme recenze “horkého zboží” mnohem dříve než kdy jindy. Jednoduchý způsob, jak ovlivnit a hlavně uspíšit recenze na produkty, které vás nejvíce zajímají.

recenze-stavy-vysvetleni-2

 

Rychlá rekapitulace jak urychlit recenze

  • pokud zařízení recenzi ještě nemá (šedá knížečka), stačí kliknout na tlačítko “chci recenzi”
  • na recenzi začalo pracovat (červená knížečka) a vy nechcete její vydání minout, stačí kliknout na “chci upozornit na recenzi
  • tlačítka najdete jak přímo v článcích v tzv widgetech, tak v katalogu pod záložkou “recenze”

Změnili byste na recenzích, nebo výběru zařízení něco i vy?

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)