Praktický Dynamic Island zavede další značka. Máme i náhled

Realme C55 Dynamic Island Realme Mini Capsule

I jako magazín Svět Androida musíme uznat, že Apple a jeho telefony iPhone jednou za čas přinesou do segmentu smartphonů velmi zajímavou a praktickou vychytávku, po které okamžitě začne toužit i spousta “androiďáků”. Jedním z důkazů je designový prvek Dynamic Island (česky dynamický ostrov, pokud chcete), který vytváří notifikační prostor kolem výřezu předního foťáku. Od doby, co se tento prvek objevil, už například vznikla napodobující Android aplikace a mluví se i o tom, že jej přímo zavedou některé značky. Teď už oficiálně víme, že to bude i čínské Realme.

Realme C55 Dynamic Island Realme Mini Capsule Madhav Sheth tweet

Přímo viceprezident značky Madhav Sheth se na Twitteru pochlubil, jak bude Dynamic Island vypadat u telefonu Realme C55. V příspěvku, který už stihl zmizet, také prozradil název této funkce funkce inspirované posledními iPhony. Čínská firma jí bude říkat “Realme Mini Capsule”. Na internetu se následně objevilo také video, které vychytávku ve zmíněném telefonu zachycuje přímo v akci.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na funkci Dynamic Island?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)