Chytrý náramek Razer Nabu – kde je mu konec? Dočkáme se snad brzy

Razer-Nabu-320

Ani se vám nemůžeme divit, pokud si na náramek Razer Nabu nevzpomenete. Razer jej představil počátkem roku během veletrhu CES 2014 s tím, že do prodeje se měl dostat na přelomu jara a léta (původně jsme psali, že dorazí v červnu). Vývojářská edice se sice k zájemcům dostala, ale od té doby je po pěšině ticho a prázdno.

razer nabu

Podrobnější info si můžete vyklikat v našem článku, zde jenom dodejme, že se jedná o Bluetooth fitness náramek, který zároveň disponuje displejem. Měří každodenní aktivitu, upozorní vás na příchozí hovory či SMS a podobně. Vzhledem k tomu, že zařízení vyvíjí převážně herní společnost Razer, nemělo by chybět sbírání achievementů a další zábavné prvky.

Na to všechno se těšíme již od ledna. Zpátky tedy k otázce, kde je Razeru Nabu konec. Aktuálně to vypadá na světlo na konci tunelu, náramek dostal certifikaci od FCC (Federal Communications Commission). Alespoň v USA by tak mohl být jeho prodej na spadnutí.

razer-nabu-fcc

V době CESu nás Nabu velmi zaujal, otázkou je, zda tři čtvrtě roční prodleva od představení nezlomí náramku vaz. Konkurence už totiž může být dál. Nezbývá než se nechat překvapit, avizovaná cena byla rovněž velmi zajímavá – 49 dolarů (1 060 Kč).

Razer Nabu | Live Smarter

Razer Nabu | Live Smarter

 

Zdroj: Engadget

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)