Menu

Quantro je “trošku” složitější Tetris, který potrápí váš mozek

Tetris, který je tady s námi již desítky let, zná snad každý. Nepříliš složitá, ale velmi zábavná hra, kdy “z nebe” padají různorodé části skládačky a my se je na zemi snažíme rovnat do řad, abychom se jich zbavili. Pro ty, kterým toto přijde jednoduché až příliš, je tady Quantro. Dvě barevně oddělené hry tetrisu probíhající současně za sebou. Když ze začátku začnou padat červené a modré bloky na přeskáčku, pravděpodobně si budete říkat, že Quantro není zase tak složité.. počkejte za chvilku.

Quantro je opravdu velmi zábavnou hrou, která udrží váš mozek v pozoru i v průběhu prázdnin. Je možné ji hrát také jako online multiplayer a to hře dodává další, úplně jiný rozměr zábavy. Stáhnout si ji můžete zdarma. Pokud vás reklamy otravují, za 2$ se jich můžete zbavit.

Quantro
Peace Ray
Verze0.8.2 (10. 8. 2012)
Velikost12 MB
2.1+


Zdarma

 

Zdroj: AndroidPolice

 

Komentáře

Kvirda

Kvirda

15.8.2012 14:57

masakr :) 5*

Poilokolp

Poilokolp

15.8.2012 15:46

Zpočátku trochu nepřehledné, ale jakmile se člověk zorientuje, není to obtížnější než normální tetris. Hrál jsem jen do levelu 5, ale bylo to pořád příliš jednoduché. Bez obtíží jsem při hraní psal tento komentář. je to pořád moc jednoduché. Navíc se mi klasický tetris zdál rychlejší.

RSS (komentáře k článku)