První zájemci o Samsung Galaxy S5 dostanou Gear Fit zdarma

samsung fit

Přesvědčila vás vlajková loď Samsungu pro letošní rok, Samsung Galaxy S5, a uvažujete o koupi? Korejský gigant si pro případné zájemce připravil hodně lákavou nabídku. Jak dobře víme, novinka se začne prodávat 11. dubna symbolicky v 11:11 a pro první zákazníky je připraveno překvapení. Pro prvních 30 nakupujících v každém z obchodů bude připraven chytrý náramek Gear Fit v hodnotě 4999 Kč zdarma. Akce platí ve značkových prodejnách Samsung v brněnském OC Olympia, pražském Palladiu, Novém Smíchově a Chodově.

  Samsung Galaxy S5 přední strana

galaxy gear fit

Podrobnou recenzi Samsungu Galaxy S5 najdete zde. Doporučená maloobchodní cena je 18 499 Kč. Připomeňme, že zařízení Gear Fit je chytrý náramek se zaměřením na fitness a zdravý životní styl. Povedený superAMOLED displej doplňují funkce jako měření tepové frekvence nebo krokoměr. Náramek Samsung Gear Fit byl vyhlášen jako nejlepší mobilní zařízení celého veletrhu MWC 2014.

Chystáte se využít nabídku, kterou Samsung připravil?

Zdroj: TZ, SamsungCZ

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (10)