Projekt Chameleon postihly problémy s placením, začíná znovu

morning

O tomto velice dobře vypadajícím Launcheru pro tablety jsme se již na našem webu zmínili. Projekt byl financován projektem Kickstarter.com, kde sbíral peníze na vývoj od dobrovolných přispěvovatelů. Vše šlo hladce a projekt překročil sumu 50 000 dolarů, která měla zajistit, že tento Launcher skutečně spatří světlo světa. Bohužel projekt potkaly problémy a jako řešení se tvůrci rozhodli stávající projekt na Kickstarteru zrušit a založit projekt nový. Důvodem byl odchod člena, na kterého byl registrován účet pro placení. Bohužel pravidla Kickstarteru neumožňují jednoduše účet změnit, a tak se dospělo k tomuto řešení. O své peníze stávající přispěvovatelé nepřijdou.

Projekt by měl co nevidět odstartovat znovu a všichni budou opět moci přispívat na vývoj. A v čem, že je tento projekt výjimečný?

Tento nový Launcher nabídne velice rozsáhlou možnost přizpůsobení Widgetů a domácích obrazovek. Přidává také jeden zvláštní a užitečný prvek – Chameleon dokáže na základě Wi-Fi sítě, GPS lokace nebo času poznat, kde se právě nacházíte a jakou obrazovku byste využili. Ráno Vám tak například sám zobrazí obrazovku s novou poštou a sociálními sítěmi, večer pak aplikace hudby a videa pro relaxování. Nechybí ani sbírka pěkných Widgetů, mezi kterými nalezneme Facebook, Twitter, Instagram, Google Drive, Gmail nebo třeba hodiny a počasí. Součástí je také menu s aplikacemi a rychlým spuštěním.

Chameleon je možné používat na tabletech s operačním systémem Honeycomb 3.2 a vyšším, které disponují rozlišením displeje alespoň 1280 x 800 pixelů.

zdroj: kickstarter.com

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)