Přiveď na RoadShow přítelkyni a vyhraj skvělé ceny!

miss2

Opravdu jsme se nezbláznili. Loňský ročník RoadShow jsme zjistili, že hezkých slečen se na naší akci objevilo opravdu hodně a my se jim tak letos rozhodli dát šanci. Každá dívka, která se na RoadShow objeví, se může nechat vyfotit a automaticky se tak zařadit do soutěže o Miss Android RoadShow 2013. A o co hrajeme? O ceny v hodnotě 12 000 Kč, 8 000 Kč a 5 000 Kč. A jaké? To se nechte překvapit, do ukončení hlasování ještě nějaký ten čas zbývá a nikdy nevíte, jaké přístroje ještě budou představeny a mohou na výherkyně čekat. :)

miss

Pro své favoritky budete moci hlasovat na webu www.androidroadshow.cz. Hlasování bude spuštěno co nejdříve na adrese www.AndroidRoadShow.cz/miss-android-roadshow. Zatím zpracováváme fotografie krásných slečen, kterých se v Brně objevilo daleko více, než jsme předpokládali. O průběhu hlasování vás budeme informovat.

Jak to na první RoadShow vypadalo? Rozepsali jsme se o tom v samostatném článku Android novinky a soutěže zatřásly Brnem – Android RoadShow Brno 2013 (shrnutí).

Neváhejte se registrovat a navštivte pražskou RoadShow! Vstupné je zdarma.

reg

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)