Přijďte si vyzkoušet 3D tiskárnu na Konferenci Openmobility již tuto sobotu!

2012-04-openmobility

Máte-li v sobotu 21. dubna od 9 hodin volno a máte možnost přicestovat do hlavního města, mohla by Vás zajímat mezinárodní Konference Openmobility 2012, na které budou přednášet osobnosti českého internetu, IT konferencí i zahraniční hosté. Dozvíte se tak mnoho zajímavých informací od odborníků z řad vývojářů v oboru otevřených mobilních technologií a otevřeného hardware. Návštěvníkům budou představeny zajímavé projekty, do kterých se mohou aktivně zapojit a na konci akce dostanou možnost si hotové výtvory také zakoupit. Mezi přednášejícími nebude chybět například Josef Průša, který bude demonstrovat práci 3D tiskárny RepRap, filmový kritik a překladatel František Fuka, Štěpán Bechynský z Microsoftu nebo třeba německý vývojář otevřeného smartphone OpenPhoenux Christoph Mair. Nebudou chybět přednášky a praktické workshopy od lidí z brněnského Red Hatu a pražské pobočky SUSE pro vývojáře mobilních aplikací. K vidění bude populární počítač Raspberry Pi, který stojí 25 dolarů a velikostí se rovná kreditní kartě.

konference-openmobility-2012-banner

Akce se uskuteční od 9 hodin v budově Matematicko-fyzikální fakulty na Malostranském náměstí 25 v Praze. Nebude chybět ani soutěž, tentokrát si návštěvníci mohou odnést mobilní telefon Nokia N9. Za vstup nezaplatíte ani korunu, přednášky však budou v anglickém jazyce.

Více informací naleznete na stránkách akce http://www.openmobility.eu/cs/

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek