Přijďte na konferenci GeeCON o Javě a JVM technologiích (12.-14. května)

No Image-02

Po velmi úspěšném prvním dílu v polském Krakově přichází další série světové konference GeeCON. Konference se tentokráte odehraje od 12. do 14. května 2010 v krásném prostředí třech sálů multikina v polské Poznani. Seznam účinkujících řečníku se o proti loňskému roku rozrostl o nová zvučná jména, která mnohdy zásadně ovlivňovala a ovlivňují vývoj technologií úzce spjatých s Java Virtual Machine (JVM).

Na zkládě velmi pozitivnho ohlasu je i tento rok pořadán GeeCON University day, aneb den napěchovaný školeními, za které zajemce nezřídka musí utrousit nemalý peníz. GeeCON je přináší všechny za velmi zajimavý, až téměř mizivý, účastnický poplatek, proto se stal minulý rok tak oblíben (pro srovnaní viz např. katalog školení Sun Learining Services, které se GeeCON university Day samozřejmě účastní).

Cesta na GeeCON může být pro mnohé dobrodružstvím a proto jsme v tomto smyslu vyhlásili soutež o nejlepší filmík, který pak hodláme po zásluze odměnit. Pro inspiraci, jsme připravili toto krátké video:

Trip to GeeCON

Trip to GeeCON

Pro nadšence operačního systému Android připravujeme ve spoupráci s firmou Google soutěž o mobilní telefon Nexus One, který je v Evropě zahalen tajemstvím. Více se dozvíte v brzké době na oficiálních stránkách konference GeeCON nebo na twitter kanálu. Velmi se tešíme na účast českých programátorů a nadšenců!

Za organizační team, Miroslav Kopecký.

Miroslav.Kopecky@GeeCON.org
info@geecon.org
www.geecon.org

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)