Prestigio slaví úspěchy v Čechách i na Slovensku

Prestigio_Logo

Podle tiskové zprávy společnosti Prestigio se dá usuzovat, že nemalá část z našich čtenářů tuto zprávičku čte na některém z tabletů od této značky. Podle výsledků mezinárodní analytické a poradenské společnosti International Data Corporation se na konci minulého roku Prestigio stalo jedničkou na trhu tabletů s operačním systémem Android v České republice a na Slovensku.

Právě ve čtvrtém kvartálu se tato společnost mohla díky svým prodejním výsledkům postavit na celkové druhé místo, přičemž na prvním místě samozřejmě trůní Apple. K úspěchu jistě dopomohly vánoční svátky a v neposlední řadě i příznivá cena tabletů řady Multipad, která ovšem v tomto případě nevylučuje přítomnost sympatické hardwarové výbavy.

Multipad PMP7100D3G s dvoujádrovým procesorem Rockchip RK3066 na frekvenci 1,6 GHz Multipad PMP7100D3G s dvoujádrovým procesorem Rockchip RK3066 na frekvenci 1,6 GHz

Společnost Prestigio nabízí své produkty ve více než sedmdesáti zemích po celém světě a jejich portfolio obsahuje krom tabletů i telefony, čtečky elektronických knih, GPS navigace a další produkty.

 

Zdroj: Tisková zpráva

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)