Predators – Lov lidí právě začíná

predators5

Jeden z nejznámějších filmových zabijáků se dostal i na vaše mobilní telefony. Studio Fox ve spolupráci s Angry Mob Games vydali oficiální hru na motivy filmu Predators, ve které se zhostíte role nemilosrdného predátora. U takovýchto herních předělávek z filmové podoby se ve velké většině setkáte s narychlo vyprodukovaným mišmašem, jehož cílem je zvýšit tržby produkčních společností. V tomto případě tomu tak naštěstí není.

predators

Trailer hry

Predators Android Gameplay Trailer

Predators Android Gameplay Trailer

Propojení s filmem

Jelikož se jedná o oficiální hru filmu Predators, setkáte se tak se skutečnými postavami tohoto snímku. (resp. s herci, kteří v tomto filmu figurovali). Na rozdíl od filmové podoby se však nacházíte na obrácené straně potravního řetězce. Nebudete tedy loveni, ale chopíte se role lovce.

predators2

Schopnosti Predátora

Počítejme tedy s tím, že už jste někdy film Predátor,či jeho další pokračování viděli a víte jakou paseku tito mimozemští zabijáci dokážou pomocí svých schopností nadělat. V samotné hře musíte všechny predátoské praktiky a schopnosti správně kombinovat. Jen tak se dočkáte kýženého úspěchu v podobě lepších zbraní a hlavně hladkého průběhu jednotlivých levelů. Samotné kola mají různé náplně a neustále se opakují. Někdy musíte přežít stanovený čas, jindy zase vyvraždit skupinu lidí bez toho, aby vás kdokoli spatřil. Obtížnost hry se neustále stupňuje a odolnost některých mariňáků v pozdějších fázích hry vás rozhodně nepotěší. Budete alespoň nuceni uvažovat jako pravý predátor.

predators5

Hraní a bojový systém

Co se bojového systému týče, je velmi jednoduchý a zábavný. Při stisknutí tlačítek útoku můžete provádět různé komba a joystickem se přitom otáčet na vaše nepřátele. Při úvodním tutoriálu se naučíte používat vše potřebné a pokud byste jej chtěli přeskočit, tak máte smůlu. Ovládnutí nových skillů je totiž součástí úvodních misí hlavní kampaně. Po jejím dohrání vás čeká survival mód, zpřístupnit si jej však můžete mnohem dříve a to za tzv. honor points. Tyto body získáváte za úspěšné mise, stealth killy či morbidním zabití, kde predátor své kořisti odtrhne hlavu od těla (trophy kill). Honor points také slouží k nákupu a upgradování vaší výbavy.

predators8

Ovládání a Grafika

Ovládání hry je zpracováno na jedničku. Rozmístění jednotlivých tlačítek skillů a zbraní je povedené a mělo by vyhovovat všem hráčům. Samotnému ovládání vašeho predátora softwarovým joystikem se taktéž nedá nic vytknout. Za grafiku musíme autora hry pochválit. Vypadá skutečně dobře a hlavně si troufám tvrdit, že je nenáročná, což určitě ocení vlastníci hardwarově slabších zařízení.

Verdikt

Predators je povedená hra, která vás bude bavit. I když se setkáte s menším stereotypem, nemůžeme za to hru ve velké míře kritizovat. Jako zpestření se v posledních levelech utkáte s ostatními predátory z vašeho klanu. Bavit vás bude testovat vaše nové hračičky (plasma gun, disk, kopí atd.), upgradovat vaše zbraně a sledovat jejich účinnost. Hlavním principem a tahounem této hry však vždycky zůstane systematická likvidace lidí v roli oblíbeného filmového zabijáka.

The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)