Omlouváme se za potíže s mobilní aplikací, na opravě pracujeme

DSC_0158

Mobilní aplikace se stala velmi užitečným a oblíbeným nástrojem, jak čerpat nejnovější informace přímo z našeho webu. Pohodlně a rychle se každý náš čtenář dostane na obsah portálu Svět Androida přímo z prostředí mobilního telefonu, na každý článek je navíc upozorněn. V posledních dnech se ovšem naše aplikace potýká s technickými problémy, kvůli čemuž nefunguje správně přihlášení v aplikaci, a tím pádem ani možnost komentování článků. Za vzniklé problémy se moc omlouváme, v současné době tvrdě pracujeme na odstranění tohoto problému, který by měl být do měsíce odstraněn. Naší pozornosti neunikají ani problémy na přístrojích se systémem Android 5, které rovněž řešíme.

Mobilní aplikace SvětAndroida.cz

Aplikace Svět Androida (1)

Za celou redakci Světa Androida se ještě jednou omlouváme za vzniklé problémy, které rozhodně nepřehlížíme a snažíme se je řešit. Pokud máte nyní problémy s komentováním či čtením našich článků, budeme moc rádi, pokud využijete responzivní web i na mobilním telefonu, který se hravě přizpůsobí rozlišení vašeho přístroje a prohlížení je rovněž pohodlné. Jak na to? Jednoduše stačí otevřít internetový prohlížeč ve vašem telefonu a najet na stránku www.svetandroida.cz. O vše ostatní se již postará náš web. Děkujeme za pochopení a za důvěru našich čtenářů.

eda30b919f1a5073cc4fe3033a17c531?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)