Stylové “Lollipop” polštářky s Material Designem

svetandroida-siji

Komerční článek

Ve spolupráci s webem Šiji.cz, za kterým stojí šikovná Helena Vrecková, vám představujeme stylové ručně šité polštářky řady Lollipop. Všechny jsou vytvořené z látek a ve stylu Material Designu, který přinesl nový Android 5.0. Rozměry polštářků jsou 37x37x15 cm s hmotností 400 g. Pro čtenáře Svět Androida je k dispozici slevový kód “svetandroida„ (bez uvozovek), díky kterému lze využít 10% slevu na nákup nejen polštářků řady Lollipop, ale také všech dalších. Díky ručnímu šití lze vyrobit či upravit stávající polštářky do jiných barev či tvarů. A právě s vlastním návrhem designu je možné vyhrát polštářek dle vlastního výběru zcela zdarma.

Soutěž: Pošli návrh designu, který lze vyrobit z látek, a vyhraj polštářek zdarma!
Pošli nám přes formulář návrh polštářku či jiného předmětu, který lze vyrobit z látek a my vybereme tři nejlepší, které odměníme polštářkem dle vlastního výběru zcela zdarma.

Pravidla soutěže

  • Soutěž pořádá server www.siji.cz
  • Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  • Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na návrh) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  • Do 10.2.2015 budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejzajímavější návrhy), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Vaše údaje budou použity pro informování o novinkách a nebudou předávány jiným správcům údajů. Odhlášení je možné snadno a rychle.
  • Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s jiným návrhem. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  • Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  • V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)