Pocophone F2 se blíží. Takhle bude vypadat jeho launcher

Poco Launcher dostává nové funkce přizpůsobení

Už nějakou dobu se spekuluje o podobě nového Pocophonu. První generace měla upravené prostředí Androidu, včetně vlastního Poco Launcheru. Ten byl nyní aktualizován na verzi 2.0 a spekulace se zase rozjely na plné obrátky. Xiaomi si svou úspěšnou sérii hýčká častými updaty, nová verze obsahuje větší možnosti přizpůsobení uživatelského prostředí, jednoduší pohyb v něm a celkově plynulejší odezvu.

POCO Launcher – Make your Home screen unique.

POCO Launcher - Make your Home screen unique.

Tým MIUI uveřejnil na svém Twitteru video, ve kterém jsou představeny hlavní novinky verze 2.0. Launcher jde s dobou a, kromě průhlednosti menu s aplikacemi, si nyní můžete nastavit průhledné pozadí. To by mělo jít dobře dohromady s tmavým režimem, který už launcher má, a který se chystá pro celé prostředí Androidu Q. Dále se v nové verzi zjednodušilo přizpůsobení samotného menu aplikací. To měl Poco launcher vymyšlené důmyslně, rozdělil totiž aplikace do samostatných stránek, které se odlišovali typy aplikací. Přehledně tak máte k dispozici komunikační aplikace, hry, hudbu a podobně.

Spekulace rozdmýchal telefon, který je na videu u tweetu k vidění. S největší pravděpodobností se ale nejdená o Pocophone F2, ale o Xioami Mi Mix 3. Dřívější spekulace naznačovaly, že podoba i výbava nového Pocophonu by měla být prakticky totožná s Redmi K20 (9T). Toto zařízení se v minulých dnech dostalo už i na náš trh, bohužel však ve své slaběji vybavené verzi a ne ve verzi Pro. Právě Pro varianta, s procesorem Snapdragonem 855, by měla jít příkladem nového Pocophonu.

Nový Poco launcher, ve tweetu ozačovaný za beta verzi, můžete stahovat z Obchodu Play. Získáte tím přehledný launcher, který nabídne svižnou navigaci prostředím, užitečné funkce a moderní design. Bonusem pak je ochutnávka právě Pocophonu F2 přímo na vašem telefonu. Po úspěchu první generace Pocophone F1 fanoušci netrpělivě očekávají pokračovaní.

POCO Launcher 2.0 - Customize,  Fresh & Clean
POCO Launcher 2.0 - Customize, Fresh & Clean

Máte v plánu pořídít si nový Pocophone?

zdroj: Twitter

Jakub Palata
O Autorovi - Jakub Palata

Dění ve světě technologií sleduju každý den, abys ty mohl jen vygooglit, co tě právě zajímá. A když zrovna nejsem online, nejspíš sedím u Hearthstonu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)