Planet Camera – přetvořte své snímky do tvaru planet

Planet Camera Cover

Aplikací na vytváření zajímavých snímků není nikdy dost. Pokud zrovna hledáte něco, jak ozvláštnit svůj účet na sociálních sítích, možná se vám zalíbí Planet Camera. To, co dělá, již vychází z jejího názvu. Stačí pořídit fotografii (nebo ji vybrat z galerie) a sledovat, jak se zakulatí do tvaru planety. Na základě volby původní fotografie vznikne více či méně avantgardní dílo. Někdy je až nemožné poznat, co tím autor chtěl říci, občas je výsledek velmi zdařilý.

Screenshot_2014-09-01-10-29-10

Jak zaznělo v nadpise, Planet Camera je aplikace ve stylu plug & play. Žádné složité nastavování ani přehršel možností. Zkrátka si vyberte fotku, pokud chcete, můžete ji oříznout a nechte aplikaci odvést svou práci. Výtvory můžete následně sdílet, kam hrdlo ráčí. Obrázek lze také pojmenovat a sdílet do online “planetária”, kde si zároveň můžete prohlédnout práce ostatních. Obrázky se dokonce točí.

Planet Camera Praha

Planet Camera určitě není aplikací, bez které byste se neobešli. Jedná se však o zajímavý nápad a mě se s ní podařilo vytvořit několik zajímavých fotografií. Pokud si i vy se snímky rádi hrajete, skočte si pro ni do Google Play. Jediné, co nás mrzí, je přítomnost reklam.

The app was not found in the store. :-(
Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)