Úpravy užitečné funkce potvrzují práce na ohebném Pixelu

Google Pixel Fold Flip to Shhh režim Nerušit Digitální rovnováha

Ačkoli se ještě nedávno řešilo, zda Google svůj ambiciózní záměr neodpískal, asi přece jen vyrobí a uvede na trh flexibilní variantu telefonu Pixel. K mobilu se zatím nepotvrzeném názvem Pixel Fold se před časem začaly objevovat spekulativní specifikace a na jejich základě vytvářené rendery. Kolem očekávané novinky ale prosakují také informace z oficiálních míst. Naposledy třeba z kódu nástroje Digitální rovnováha. Objevila se v něm zmínka o na míru upravené verzi funkce zvané “Flip to Shhh”, tedy přepínání do režimu Nerušit při otočení telefonu.

Zmíněnou reakcí na otočení již disponují i starší Pixely, nicméně nově se v popisu této funkce objevily instrukce, které přímo odkazují na skládací displej. “Chcete-li zapnout funkci Nerušit, zkontrolujte, zda je telefon složený, a položte jej na rovný povrch lícem dolů. Při zapnutí funkce Nerušit ucítíte jemné vibrace,” zní popisek, který je ukrytý v nástroji Digitální rovnováha ve verzi 1.5. Přítomnost této vychytávky i v ohebném telefonu jistě potěší, ale hlavně v tuto chvíli potvrzuje jeho vývoj.

Jak často v telefonu vypínáte veškerá upozornění?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)