Menu

O2 zařadilo chytré hodinky Pebble do své nabídky. Brzy chystá další modely

Pebble-v-O2-náhleďák
O2 zařadilo chytré hodinky Pebble do své nabídky. Brzy chystá další modely
Ohodnoťte článek

Chytré hodinky Pebble jsou oblíbeným doplňkem spousty uživatelů. Donedávna bylo nutné si je objednat ze zahraničí, ale jak jsme již psali na konci ledna, nyní jsou oficiálně dostupné i u nás. Toho v současnosti začal využívat i jeden z našich stabilních operátorů, O2.

Již 5. února zařadilo O2 do své nabídky chytré hodinky této kalifornské značky. Abychom tedy byli přesnější, O2 nabídne všechny tři současně prodávané modely, tedy Classic, Time a Time Steel. Hodinky je možné koupit jak v kamenných prodejnách, tak i v operátorově e-shopu.

pebble time

Současně prodávané hodinky jsou vlastně již druhou generací. Jsou připraveny na příchod chytrých pásků, které si po jejich vydání budou moci majitelé hodinek objednat a sami vyměnit. Chytré pásky pak nabídnou například externí baterii, GPS, platební čip či senzor znečištění ovzduší.

Ceny hodinek Pebble startují se 3699 Kč za verzi Classic. Model Pebble Time vyjde u operátora na 6999 Kč a prémiový model Pebble Time Steel pak budete moci pořídit za 8499 Kč.

Další zajímavostí pak je, že O2 se rozhodlo do své nabídky zařízení přidat chytré hodinky jako celý segment. Již během února by v nabídce dle vyjádření měly přibýt hodinky značek Huawei nebo Alcatel.

Zdroj: O2.

Komentáře

Fan Da

Fan Da

z aplikace
9.2.2016 15:45

To je mazec, poslední dobou je to fakt jak překlad přes google… Chyba sem, chyba tam. Moc profi to teda není, spíše tak nějaká gárážová redakce plna nadšenců.

RSS (komentáře k článku)