Lidl prodává chytrou robotickou sekačku Parkside. Brzy bude navíc ve slevě

lidl sekačka parkside
  • Lidl prodává parádní chytrou sekačku
  • Poseká vám trávník levou zadní
  • Můžete ji propojit i s mobilem

Péče o trávník vyžaduje spoustu času a pokud na podobné záležitosti nemáte čas, nebo byste jej raději investovali jinak, může vám padnout do oka nová chytrá robotická sekačka Parkside Smart Home, kterou má Lidl nově na svém e-shopu.

Robotická sekačka Parkside Smart Home nabízí hromadu funkcí a jednou z nich je možnost propojení s chytrým telefonem skrz aplikaci Lidl Home. V ní si můžete snadno nastavit režim sečení, pracovní časy a manuální spuštění. Lidl na svém e-shopu tvrdí, že je vhodná pro travnaté plochy až do 1 000 m² a díky třem nastavitelným režimům plochy, (které zahrnují celkové ohraničení, až do 5 definovaných sekundárních zón nebo bodové sečení), je možné ji snadno přizpůsobit vašemu pozemku. Můžete také nastavit dva individuálně programovatelné pracovní časy pro každý den v týdnu, což znamená, že bude o trávník postaráno vždy, když je potřeba.

Samozřejmostí je rovněž integrovaný dešťový senzor. Když sekačka zaznamená, že prší, automaticky se vrátí k nabíjecí stanici. Tuto funkci lze také vypnout, pokud potřebujete nechat sekačku pracovat i v dešti. Pokud zrovna nemáte po ruce mobil, můžete sekačku nastavit skrz LCD displej a z bezpečnostních funkcí stojí za zmínku PIN kód (zejména kvůli dětem) a senzor zdvihu a náklonu pro okamžité vypnutí sekačky.

Lidl Home
Lidl Home

Pokud vás mimochodem zajímá osobní zkušenost s touto sekačkou, doporučujeme YouTube kanál Petra Ivanka, který si připravil v pořadí již třetí video.

Robotická sekačka PARKSIDE Smart Home PMRDA 20-Li A1, 4 Ah | první zkušenost

Robotická sekačka PARKSIDE Smart Home PMRDA 20-Li A1, 4 Ah | první zkušenost

Co se týče dostupnosti, v době psaní článku na e-shopu Lidl není skladem, avšak 11.05.2023 bude na pobočkách a navíc v zajímavé slevě. Zatímco původně si za ni obchod účtoval 9 999 Kč, ve čtvrtek se dostane na prodejny za 7 999 Kč.

Cena: 7999 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Hodila by se vám podobná sekačka?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)