Pařba na víkend – tipy na Android hry 150

parba 150 uvodni

Vítáme vás u dalšího dílu herního seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry Dnešní díl jako první nabídne zombie střílečku z ptačí perspektivy Minigore 2: Zombies. Následovat bude nekonečná skákačka společnosti Marvel, ve které si zahrajete za oblíbené hrdiny z Avengers – Marvel Jump Run Smash! Třetí hrou bude na první pohled obyčejná, na ten druhý ovšem neskutečně návyková hra Flappy Bird. V předposlední hře One Button Sports zjistíte, že sportovní hry lze ovládat pouze jedním tlačítkem. Na závěr vás čeká motokrosová hra Meltdown od společnosti Glu.

Minigore 2: Zombies

Je další z mnoha zombie stříleček z ptačí perspektivy. Minigore 2 nabídne skvělou grafiku, jednoduché ovládání a dlouhou herní dobu. Hra nabízí několik světů, které si za získané peníze postupně odemykáte. V každém z nich podstoupíte souboj s vlnami nejrůznějších protivníků a také s bossem, jehož zabití vám vynese mnohem více peněz než obyčejní nepřátelé. Získané zlaťáky lze investovat nejen do zpřístupnění nových kol, ale také do přizpůsobení hlavního hrdiny a jeho palebného arzenálu. Hlavní hrdina se neustále leveluje a tím získává stále nové zbraně, které se po zakoupení začnou ve hře náhodně objevovat. Abyste vydrželi naživu co nejdéle, budete si muset vaše zbraně upgradovat. Tato vylepšení se týkají kapacity zásobníku a zvyšování poškození. Minigore 2 vás bude bezpochyby bavit!

  minigore 1

Minigore 2: Zombies
Minigore 2: Zombies

Marvel Run Jump Smash!

Americká společnost Marvel vytvořila další Android hru na motivy hrdinů z party Avengers. Jedná se o endless run, ve kterém se zhostíte role jednak zvláštního agenta organizace S.H.I.E.L.D, ale také samotných hrdinů, konkrétně Hulka, Iron-Mana, Kapitána Ameriky, Black Widow a Thora. Každý z těchto hrdinů má svoji unikátní schopnost. Rozdílnost hrdinů také spočívá v jejich odlišném ovládání. S Iron-Manem můžete létat a střílet z dálky, kdežto Hulk dokáže pouze skákat a  zarážet protivníky do země pomocí jeho obrovské síly. Schopnosti ostatních hrdinů ovšem také nejsou k zahození. Ostatní prvky této android hry jsou pro tento žánr spíše tradiční. Snažíte se doběhnout co nejdále, sbíráte mince a dokupujete lepší power-upy.

Marvel Run Jump Smash! 1

b2b550b8d916ff8be66192a024ba147d?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Flappy Bird

Svým konceptem se jedná o opravdu velmi jednoduchou návykovku, která prověří vaše reflexy a trpělivost. Tapáním na displej ovládáte malého ptáka a snažíte se, aby proletěl co nejdále skrze zelené roury. S každým novým kolem se vygenerují nové překážky, a proto lze říct, že nikdy nenarazíte na totožnou strukturu levelu. Ve hře se můžete přihlásit přes svůj Google+ účet a podívat se na celosvětovou tabulku nejlepšího skóre. Vzhledem k tomu, že se nám v redakci podařilo doletět maximálně do 20. kola, jsou některé z výsledků ostatních hráčů vskutku pozoruhodné.

Flappy Bird 1

375becefd663e8e2e019bcee114f64a0?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

One Button Sports

Je zábavná sportovní hra společnosti Namco Bandai. One Button Sports obsahuje dvě sportovní mini-hry, které se ovládají pouze jedním tlačítkem na displeji. Hru můžete hrát buďto sami, proti umělé inteligenci, nebo proti vašemu kamarádovi na jednom telefonu. V obou sportech, čili v tenise a závodech vodních skútrů, záleží na tom, jak dlouho vaše jediné tlačítko ovládání podržíte. V tenise to může ovlivnit směr, nebo sílu úderu, v závodech vodních skútrů zase směr vaší jízdy. Vašeho sportovce můžete trénovat, aby pak v dosahoval lepších výsledků. Kdyby autoři hry v budoucnu přidali více sportů, mohlo by se jednat o opravdový hit.

One Button Sports 1

cfb0cd27e36364009d323a646709d35e?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Motocross Meltdown

Jak už název napovídá, jedná se o motokrosovou hru  společnosti Glu. Na počátku hry si koupíte vlastní motorku a vydáte se závodit na různé okruhy. Většinou se utkáte s jedním protivníkem na trati, kde buďto musíte předvést lepší sérii triků než váš soupeř, nebo jej musíte předjet a dojet tak do cíle jako první. Motorku ve hře přímo neovládáte, ale staráte se pouze o to, abyste se v pravý čas trefovali do posouvajících se koleček. Po několika úspěšně absolvovaných závodech se vám odemkne online PVP mód. Abyste udrželi s ostatními hráči krok, musíte si za vydělané peníze vylepšovat vaši motorku. Hra má skvělou grafiku a určitě vás alespoň na chvíli zabaví.

Motocross Meltdown 1

174f8050595eeb3a08a8fe5428290a58?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Pařba na víkend – tipy na Android hry 150

Pařba na víkend - tipy na Android hry 150

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

oegmain

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 52

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
templerun main

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 54

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později

Komentáře (21)