Pařba na víkend – Tipy na Android hry 64

shootthezombirds

Další našlapaný díl Pařby na víkend je tady a s ním pět pečlivě vybraných her pro Vás. Dnes si můžete až se čtyřmi přáteli zastřílet na zombíky, rozplývat se na nad nádhernou, ručně kreslenou adventurou, bránit malé dýně před nemrtvými ptáky, vyřešit pár logických problémů se světlem a zaběhat si v postřehové hře s ninjou.

SAS: Zombie Assault 3

Úžasná zombie akční střílečka, kterou budete moct hrát až ve čtyřech hráčích! Zaujala Vás první věta? Podle mě ano a právem, jedná se totiž o velmi povedenou co-op střílečku, která je na Google Play zdarma a i když jsou ve hře různé mikrotransakce, tak pro projetí sigleplayeru a dalších misí, které hra nabízí, se bez nich obejdete. Se zombíky budete bojovat jak v budovách, tak na otevřených prostorech, kde jedinou možností přežít bude utíkat. Na výběr zde budete mít obrovské množství zbraní, granátů a dalšího arzenálu na likvidování hord zombíků. Hra se ovládá pomocí dvou virtuálních joysticků, jeden slouží k chůzi a druhý ke střelbě.


SAS: Zombie Assault 3
ninja kiwi
Verze1.0.7 (28. 5. 2012)
Velikost32 MB
2.3.3+


Zdarma

 

Machinarium

Všude vychvalovaná hra, která se pyšní mnoha oceněními, nádhernou ručně kreslenou grafikou, pěkným příběhem a skvělou hratelností. Jedná se o logickou adventuru, ve které budete řešit mnoho úkolů, logických situací a mini her, abyste se dostali z města robotů a zachránili svou přítelkyni. Hru ovládáte klikáním na displej a různým přetahováním předmětů a jejich kombinacemi pro vyřešení hádanek. Machinarium je určené pouze pro tablety s vysokým rozlišením a i když hru možná vidíte na GooglePlay, s telefony nedoporučuji stahovat. Na menších displejích jsou hádanky složitější a pokud nemáte vysoké rozlišení (1024 x 600 a výše), tak se nedostanete ani přes třetí kolo.


Machinarium
Hothead Games
Verze1.0 (10. 5. 2012)
Velikost17 MB
2.2+


99,99 Kč

 

Shoot the Zombirds

Velmi návyková, zábavná a přitom jednoduchá hra. V roli hrdinské dýně budete svou kuší bránit malé dýňátka před hordami zombie ptáků! Šípy střílíte natahováním prstem a pokud zasáhnete, ztracený šíp se Vám opět připočte, pokud Vám šípy dojdou tak prohráváte. Někteří ptáci se Vám pokusí unést malé dýně a proto je musíte rychle sestřelit než jim to podaří, jelikož když přijdete o všechny malé caparty, také prohráváte. Ve hře postupujete plněním úkolů. Ve hře se nachází i systém placení reálnými penězi, ale není nezbytný a sáhnete po něm, pouze pokud budete chtít bonusové věci, které nemají vliv na hru. A na závěr, u této hry mě opravdu zaujal její epický trailer.

Shoot The Zombirds Teaser by iDreams – a game for iOS & Android

Shoot The Zombirds Teaser by iDreams - a game for iOS & Android

Shoot The Zombirds
Infinite Dreams Sp. z o.o.
Verze1.00 (23. 5. 2012)
Velikost23 MB
2.0.1+


Zdarma

Meon

Zajímavá logická a zároveň příjemně oddechová hra, ve které si budete hrát se světly.  Pomocí zrcadel je budete směrovat do správných cílů, a aby to nebylo tak jednoduché budete operovat i s jejich barvami. Kromě toho všeho je možné paprsky také rozdělovat, kolikrát se Vám zlíbí pomocí pomůcek ve hře, takto v této hře vzniká spousta zábavných logických situací.

Meon
Manbolo
Verze1.0.1 (4. 4. 2012)
Velikost9,6 MB
2.1+


19,52 Kč


Zdarma

 

8bit Ninja

V této ovocné ninja hře bude Vašim úkolem přežít tak dlouho, jak jen to bude možné a znepříjemňovat Vám to budou různé druhy padajícího ovoce. V uhýbání Vám budou pomáhat bonusy v podobě hvězdic, sekáčků, štítů, masek a mnoha dalších užitečných věcí. Tato hra je opravdu jednoduchá, velmi zábavná a na 8 bitovou grafiku je radost pohledět.


8bit Ninja
DogByte Games
Verze1.3.0 (21. 5. 2012)
Velikost9,1 MB
2.2+


Zdarma

Video

Dnes již naposled natočeno telefonem, od příště točeno kamerou. Děkujeme, že i tak jste na nás nezanevřeli.

Pařba na víkend – tipy na Android hry 64

Pařba na víkend - tipy na Android hry 64

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)