Pařba na víkend – tipy na Android hry 32

tintinmain

Dnešní 32. díl pařby na víkend přináší 5 velmi povedených her, které Vás nenechají chladnými.

9mm HD

Gamelofťácká lahůdka, ve které se v roli policisty Johna Kannona vydáte vyčistit neklidné ulice plné gangsterů a drogových dealerů. Jelikož se John se zákonem moc nemazlí, občas jsou jeho vyšetřovací metody malinko důrazné a často se nebojí i zákon absolutně obejít. Autoři této hry se bezpochyby inspirovali počítačovou střílečkou Max Payne, kde se také (stejně jako v 9 mm) využívají slow-motion skoky, které vás v mnoha případech zachrání a můžete v nich vaše nepřátele hravě odstranit. 9 mm má také docela dlouhou hrací dobu, výborný příběh a o grafice raději ani nemluvím. Jednoduše doporučuji si stáhnout.

9mm

The app was not found in the store. :-(

Ground Effect Pro HD

Je klasická závodní hra, ve které budete závodit se stíhačkami na vodě. Hru ovládáte pomocí akcelerometru a dvou tlačítek na pravé straně, jedno pro brzdění a druhé pro turbo. Groud Effect nabízí pěkné prostředí hry, ve kterém lítáte, mnoho druhů stíhaček a kol.

groundeffect

Ground Effect Pro
Ground Effect Pro

Tintinova dobrodružství HD

Pro mě je tato hra obrovským překvapením, jelikož hry podle filmů obvykle nebývají moc kvalitní. Zde se ale setkáváme s velmi dobrou hrou se skvělou grafikou, hratelností a mnoha inovacemi, se kterými jsem se ještě v mobilních hrách nesetkal. Doporučuji podívat se na video pod článkem, kde uvidíte, že i malá ukázka z této hry je zajímavá. Tintina bych doporučil všem a to i dětem. I když je ve hře hodně anglického povídání a propracovaný příběh, tak vždy víte, co máte dělat, i kdybyste ho nečetli. Hru ovládáte jedním joystickem, kterým chodíte, a dále už jenom klikáte na display do prostředí hry, podle toho co zrovna nabízí. Kamera se otáčí s Vámi automaticky.

tintin

The app was not found in the store. :-(

Puffle Launch

Je Disneyovská odreágovačka, ve které budete ovládát malinký míček a budete se ho snažit dostat do předem stanoveného bodu. Způsob, jakým to budete realizovat, je poměrně jednoduchý. V každém kole se nachází různý počet vystřelovacích kanónů a to buď pohyblivých, nebo statických. Hlavním úkolem tedy bude vyčkat na správný moment a poté se tapnutím na display nechat vystřelit do další pozice, či kanónu. To už pak záleží na struktuře daného levelu. Je dobré taky zmínit, že s touto kuličkou se můžete ve vzduchu posouvat do stran, což lze využít v případech, kdy vystřelení špatně načasujete a dostanete se do slepého vzdušného bodu.

pufflelaunch

The app was not found in the store. :-(

Wind-up Knight

Je jedna z nejlepších „hopsacích“ her pro Android. Graficky pěkně zpracovaná se skvělou hratelností. Nejedná se o nějakou jednoduchou oddechovou záležitost. V této hře se musíte pekelně soustředit a dávat pozor, co se děje kolem, a také musíte být schopni včas zareagovat na mnoho situací, ve kterých využijete svůj štít, meč, skok i kotoul. Tato hra nabízí 50 kol, 4 světy, propracovaný zvukový doprovod a dechberoucí zábavu.

windupknight

Wind-up Knight
Wind-up Knight

Pařba na Víkend Tipy na Android hry 32

Pařba na Víkend Tipy na Android hry 32

Poznámka: Omlouváme se za chybu střihu, poslední video mělo být předposlední.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)