Pařba na víkend – tipy na Android hry 21

novauvod2

Pařba na víkend s číslem 21 je tady! Dnes si jako vždycky představíme 5 herních kousků. Za komentáře, postřehy či připomínky budeme rádi.

Nova 2

First person shooter NOVA je zpátky, tentokrát v ještě akčnějším a vybroušenějším pokračování! Dvanácti kapitolová kampaň zajistí dlouhé hodiny strávené u této hry a věřte mi, že nudit se rozhodně nebudete. N.O.V.A 2 nabízí nespočet nových nepřátel a možností, jako například ovládat ovládat vzdušné kluzáky, obrovské roboty apod. Po většinu času hraní se nestane, že by hra začala být stereotypní a to především díky stále se měnícímu prostředí a nascriptovaným situacím. V bojových segmentech ještě navíc hraje hudba, která vás na válečnou vřavu doslova nabudí. Hra nabízí také multiplayer s možností 5 módů a to až pro 10 hráčů! N.O.V.A 2 se po všech stránkach povedla a je povinností si ji vyzkoušet!

nova2

N.O.V.A. 2 HD
Gameloft
Verze1.0.1 (28. 7. 2011)
Velikost2,5 MB
2.2+


118,28 Kč

Tap and Crash

Nyní si představíme jednu na pohled jednoduchou hru. S malou kostičkou se musíte proskákat skrze několik pater a přitom nenarážet do překážek. Ovládání hry je velmi jednoduché, stačí se pouze ve správný moment dotknout displaye. Počáteční kola jsou spíše jakým si tutoriálem, přes který se rychle přenesete a dostanete se do levelů, kde si budete trhat vlasy! Nejhorší na tom je, že Tap and Crah nejde prostě jenom tak vypnout, protože vám to nejde. Donutí vás kolo opakovat klidně 100krát, než se vám to povede :).

tapncrach

Tap ‘n’ Crash
t4ils
Verze1.1.0 (11. 8. 2011)
Velikost4,6 MB
1.6+
SD


Zdarma

Olo

Nějaký ten pátek už jsme tady neměli hru po 2 hráče. Olo je tak jednoduchá a graficky nenáročná hra až to bolí:). Je to však jasný důkaz toho, že úspěšnost hry neodráží pouze skvělá 3D grafika, ale hlavně hratelnost. Každý hráč má k dispozici určitý počet koulí, které musí trefit do svého pásma a to tahem po displayi. Nebylo by na tom nic tak vynalézavého, kdyby se koule nemohly srážet, takže když už je váš protivník šťastný, že se trefil do svého pásma, může ho to hned přejít, když v dalším kole jeho kouli z pásma vyrazíte a se štěstím se třeba vrátí do vašeho pásma :)

olo

OLO
Sennep
Verze1.1 (5. 8. 2011)
Velikost62 kB
2.2+
SD


Zdarma

Fast Five

Hry na motivy filmů většinou nedopadají dobře. Fast Five je naštěstí výjimkou. Vydáte se  do ulic Ria, Dominikánské republiky, Hong Kongu a do spousty dalších zajímavých míst. Čekají na vás zběsilé závody, u kterých často tuhne krev v žilách. Grafika ať už modělů aut či prostředí, stínů a odrazů je takřka perfektní. S nadsázkou by se dalo říci, že grafika je skoro počítačová:) Velmi zajímavou vychytývkou je možnost vrácení času a zopakování si např. ostré zatáčky, kterou jste bohužel nebyli schopni uřídit :)

fastfive

Fast Five
Gameloft
Verze1.0 (28.7.2011)
Velikost12 MB
2.2+
SD


90 Kč

Hockey Fight

Hokejových her na Android není mnoho. Hockey Fight sice mezi hokejové hry  patří, avšak jak už z názvu plyne, nebude se jednat o hokejové utkání, ale o hokejové rvačky. Hra má příjemnou 3D nenáročnou grafiku. V soubojích využíváte různé údery a unikátní comba pomocí funkce multitouch. Vaši postavu si můžete upravit a časem jí také zlepšovat rváčské atributy. Hockey fight dokonce také podporuje multiplayer.

hockeyfight

 

Hockey Fight Lite
Ratrod Studio Inc.
Verze1.0 (6. 7. 2011)
Velikost28 MB
2.1+


Zdarma


17,26 Kč

Pařba na víkend – tipy na Android hry 21

Pařba na víkend - tipy na Android hry 21

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)