Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 14

V dnešní pařbě na víkend číslo 14 si procvičíte převážně strategické schopnosti a Vaše umění s akcelerometrem. Pište, komentujte a podělte se o své zkušenosti v komentářích.

Robotek

Roboti ovládli při svém vzestupu Zemi a obsadili všechny známá města. Vašim úkolem bude dobýt je zpět a předat vládu opět lidem. Zaútočte na své nepřátele s lasery, elektrickými výboji, nebo mikrovlnným zářením, které projde i štíty. Nasaďte vlastní roboty, aby za vás bojovali, nebo si ukradněte nějaké od svého protivníka. Tato hra je kombinací strategie, akce a RPG. S každým dalším vítězstvím získáváte zkušenosti a můžete si dovolit silnější soupeře. Kombinujete své útoky a obranu se spouštěčem, který je ve formě hracích automatů. V této hře je částečně obsažený prvek náhody, avšak rozhodující budou vaše strategické schopnosti. Robotek  je velmi zábavná hra a mohu ji doporučit každému, ovládám již 66% světa a stále mě baví.


Robotek
Hexage Ltd
Verze1.14 (19. 6. 2011)
Velikost8,7 MB
2.2+


Zdarma

Infernus

Infernus bych zařadil do logických adventur. Je bouřka a vy se ocitáte za mřížemi, neznámo kde. Abyste zjistili, kdo jste a kde jste, musíte se dostat pryč! Ponurá, skoro až hororová atmosféra se skvělou grafikou a úžasnou hudbou v pozadí vás pohltí. Po pokoji se pohybujete způsobem Pinch to zoom. Odhalte stopy a předměty, které vám pomohou dostat se pryč. Zajímalo by mě, kolika z Vás se to podaří. Infernus se dělí na dvě části první a druhý díl, první je zdarma a za pokračování musíte zaplatit.


Infernus: Verse 1
Motalen
Verze1.4 (6. 6. 2011)
Velikost8,9 MB
2.2+


Zdarma


33,60 Kč

Jagen

V této hře se budete s vesmírnou lodí prohánět po vesmíru, sbírát body a snažit se dostat do barevného políčka, které v každém kole znázorňuje cíl. Pohyb Vaší lodi je značně omezen, létat můžete pouze v určených prostorech, a pokud se tomuto prostoru náhodou vyhnete, musíte dané kolo opakovat. Vaše vesmírná loď se ovládá pohybovým senzorem telefonu. Na tento systém si budete muset zvyknout, protože není zrovna šťastně vyřešen. Jagen není hrou, u které byste strávili hodiny času, ale jedná se o typickou hru zastupující žánr tzv. “odreagovaček”. Za zmínku stojí také velmi příjemná atmosferická hudba, jejíž doprovod u této hry rozhodně neuškodí.


JAGEN
The Grey Studios
Verze1.1.4 (29. 6. 2011)
Velikost4,6 MB
1.6+


Zdarma

Phage

Pošlete viry infikovat všechny buňky a staňte se dominantním druhem. Vyberte si druh infekce, každá má jinou rychlost množení nebo pohybu. Na výběr máte z pěti druhů infekcí označených různými barvami. Ovládněte všechny neutrální a nepřátelské buňky a postoupíte do dalšího kola. V této hře uplatníte své strategické schopnosti ve 45 úrovních. Pokud vás hra na chvíli omrzí, můžete si oddechnout u „Match 3“ módu, ve kterém musíte dát dohromady 3 stejné barvy a za to dostáváte body a postup do dalších kol.


Phage
Noalm
Verze1.1.3 (17. 6. 2011)
Velikost699 kB
1.6+


Zdarma


34,33 Kč

Army sniper

V roli profesionálního ostřelovače protiteroristických jednotek se vydáte cestou napříč mnoha přestřelek, ve kterých budete muset v každém kole odstranit určitě množství teroristů pomocí vaší sniper pušky. Hra funguje na principu, že po kliknutí na obrazovku se dostáváte do hledí a pohybovým senzorem telefonu zamíříte. Střelba probíhá stisknutím pravé dolní části display. Pro přesnější zaměření a méně rozklepané hledí zase stiskněte levou dolní část displaye. Teroristi po vás neustále střílí, a proto není dobré otálet, ale snažit se je zabít co nejrychleji. Army sniper je zábavná hra, a věřím, že i po nainstalování nadále zůstane ve Vašem telefonu.


Army Sniper
Words Mobile
Verze1.2 (30. 5. 2011)
Velikost4,0 MB
1.5+


Zdarma

 

 

 

 

Komentáře

android

android

1.7.2011 19:48

nic moc dnes

supernaut

supernaut

1.7.2011 21:11

Ze nic! Roboteka drtim odkedy vysiel aj so vsetkymi kolegami v praci :D

Cleric

Cleric

1.7.2011 22:47

Dneska to je opravdu super. Dvě gamesky, které se mi líbí. Robotek a Infernus.
Tento díl se opravdu povedl.

Mayo

Mayo

1.7.2011 23:08

Do parby na víkend by som odporučil ešte Zenoniu 3 ktorá je v markete ZADARMO (neviem ci len dnes alebo nastálo kedze ostatné diely boli tak okolo 3-5 USD) :))

Cryingfreeman

Milan Menšík 0

2.7.2011 0:05

Zenonia 2, ktorá bola minulé stojí dolár

Saim

Saim

2.7.2011 2:56

Robotek, no neviem aký prvok náhody. Sa my nezdá.Skôr to vidím, že podvádza. Chápem to, majú dobre prešpekulovanú politiku ako vytiahnuť z ľudí peniaze.

Misko

Misko

2.7.2011 10:37

Mne sa tiez niekedy zda ze podvadza, ale zase sa mi podozrivo casto dari otocit suboj na moju stranu ked je prakticky jasne ze prehram. To sa pocitacu tak casto nestava. A moj pomer je cca 7 vyhier k 1 prehre. Momentalne mam asi 2700 jednotiek energie a dobyte 3/4 zeme.

dzulio

dzulio

2.7.2011 13:01

robotek je zabita hra ….
a nepodvadza to ste len vy neschopni :-D

Saim

Saim

2.7.2011 17:52

omg tento svet je plný idiotov.Samozrejme aj automaty v kasíne nepodvádzaju, to len my sme neschopný vyhrávať. Hra ktorá má nastavenú politiku zarábať bubáky na základe dokupovania bodov určite nepodvadza. He naivka.

dzulio

dzulio

2.7.2011 20:58

mam prejdene 70% a nemusel som dokupovat ziadne body mam ich vyse 1700

Hologos

Hologos

3.7.2011 12:15

Přesně tak, přečtete si i dodaný help. Je tam napsáno, že dokonce AI nemůže padnout víc jak 2x všechny tři stejné znaky a že dokonce šance pro hráče, aby mu padly 3 znaky se zvyšuje podle rozdílu životů. A ty in-game purchase jsou jen pro ty, kteří to hrát moc neumí, tak aby měli alespoň jinou výhodu. Pokud znáte strategii, co v dané situaci dělat, tak ji dohrajete (jako já) bez jediného nákupu. Koupil jsem si pak mince jen proto, aby se mi odemknul DUEL mód a proto, že tuhle bych si koupil, kdyby byla placena, tak chci alespoň takto poděkovat autorům.

sh-tfish

sh-tfish

4.7.2011 11:50

Robotek je hlavním důvodem mého nedostatku spánku. Teď však získal silného soupeře – Cut the rope (https://market.android.com/details?id=com.zeptolab.ctr.paid&feature=featured-apps), které je k dispozici ve free verzi na webu GetJar (http://www.getjar.com/mobile/75206/cut-the-rope-free).

JaM

JaM

5.7.2011 16:12

ja som dnes nasiel celkom super hru – Samurai2: Vengance, celmi dobre spracovana akcna hra, cena 2e (ak sa dobre pamatam)

tony

tony

6.7.2011 12:25

Stejně je nejlepší hra na marketu Drop7:-)

RSS (komentáře k článku)