Oslavte s námi první narozeniny!

No Image-02

Je to tak. Uběhl přesně rok od chvíle, kdy byl náš portál vypuštěn na světlo světa. Někteří pamětníci si možná ještě vzpomenou, že SvětAndroida vznikl sloučením tehdy tří předních česko-slovenských webů na stejné téma – připadalo nám, že nemá smysl, aby existovaly 3 kvalitní weby zabývající se stejným tématem, že mnohem lepší pro čtenáře bude, pokud vybudujeme jedno místo, které se stane jasnou jedničkou ve světě androidích informací a novinek u nás.

A to se podařilo! Za rok nám portál krásně vyrostl, podařilo se vybudovat tým nadšených autorů, navázat kontakty s předními výrobci Android telefonů i aplikací, ukázat se na velkých akcích… ale hlavně už jsme jen krůček od toho, aby nás pravidelně každý den navštívilo 10 000 z Vás, našich čtenářů. A to je pro nás tím úplně největším úspěchem!

Graf

(jak je vidět v tomhle hezky rostoucím grafu, jediný sešup v návštěvnosti jsme měli na Silvestra :)

Samozřejmě zatím ne vždy jde všechno hladce, ale tak už to v životě chodí. Občas nás někdo v exkluzivní recenzi předběhne, někdy máme v textu chybku nebo nám utečou obrázky. Jsme pak ale moc vděční za každé Vaše upozornění či nenápadné napomenutí, které nám pomůže udělat Svět Androida zase o kousek lepší. Kvalita obsahu je pro nás prioritou a uděláme vše pro to, aby se v následujících týdnech a měsících stabilně zlepšovala.

Oslavy

A tak, když jsme přemýšleli o tom, jak první narozeniny oslavit, netrvalo dlouho, abychom se shodli na tom, že největší odměnu si zasloužíte právě Vy, naši čtenáři. Dárky proto budeme rozdávat!

Díky vydatné pomoci našich partnerů jsme připravilí měsíc plný soutěží o velmi zajímavé ceny. Zatím neprozradíme všechny detaily – jen to hlavní: proběhne hned několik nezávislých týdenních soutěží, z nichž každá bude fungovat trošku jinak, odměny budou pokaždé trošku jiné (a věříme, že i výherci budou různí :). První narozeninová soutěž odstartuje už zítra (v pondělí 10. 1. 2011) – určitě se přijďte podívat, šanci na výhru budete mít rozhodně i vy!

Michal Šrajer
O Autorovi - Michal Šrajer

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)