Oreo sušenky s Androidem už existují. Je tu ale problém

oreo susenky android 8 google

Určitě to napadlo nejednoho z vás, a to jestli budou existovat Oreo sušenky s tématem Androidu, podobně jako to bylo v minulosti u KitKatu. Máme pro vás doboru zprávu, speciální edice již existuje, je tu ale menší problém.

Oreo sušenky s Androidem jsou značně limitované

Google se spojil se společností Nabisco i při tvorbě reálných sušenek. Ty se liší tím, že je na nich logo Androidu a také náplň je zelené barvy, namísto obvyklé bílé. Není jasné, jestli se změnila i chuť náplně. Jeden z důvodů je ten, že k těmto sušenkám se dostalo jen velmi malé množství lidí a ti se většinou pochlubili jen fotkou.

Sušenky se totiž rozdávaly pouze při spuštění Androidu 8 Oreo, které se uskutečnilo při úplném zatmění Slunce. Podle posledních informací se nedostanou do klasického prodeje tak, jako třeba speciální edice KitKatu před několika lety. Kromě samotných sušenek se na akci rozdávala i speciální zmrzlina s Androidem.

Jak to máte se sušenkama Oreo vy? Kupujete si je?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)