Menu

Oficiálně: OnePlus X je navždy dostupný bez pozvánek

OnePlus-X-2-729×478
Oficiálně: OnePlus X je navždy dostupný bez pozvánek
Ohodnoťte článek

Společnost OnePlus je vedle svých solidně vybavených telefonů dostupných za zajímavé ceny známá také tím, že využívá mnohými nenáviděný systém pozvánek. Ten často vyžadoval opravdu notnou dávku štěstí nebo trpělivosti, neboť čas pro získání své pozvánky byl někdy opravdu dlouhý. Nyní se však blýská na lepší časy a OnePlus tento model prodeje pomalu opouští.

OnePlus X nově dostupný bez pozvánek

OnePlus X

Vedle telefonu poslední vlajkové lodi se totiž nově dočkáme volného prodeje také v případě posledního zástupce tříčlenné rodiny. Již nyní tak mohou ti, kteří toužili po jeho nákupu, ale marně čekali na svou pozvánku, vstoupit do oficiálního internetového obchodu a telefon objednat. Zapomínat nesmíme také na fakt, že při uskutečnění nákupu, jehož hodnota přesáhne 2 500 Kč, nám nebudou účtovány poplatky spojené s dopravou.

Zdroj: phonearena.com.

Komentáře

Zdeny

Zdeny

29.1.2016 8:14

Bez pozvánek?? Asi nikdo ty jejich mobily nekupuje

Ehec

Ehec

z aplikace
29.1.2016 8:33

Bodejť, tenkrát to byl hit, teď je to shit :-)

Looliin

Looliin

z aplikace
29.1.2016 13:50

Bodejť by je někdo kupoval, taky jsem koupil ten první, po půl roce se posral a dodnes to nemůže nikdo opravit. Ale vždycky se najdou idioti jako já a koupí. Je to marné, protože prostě tak to je. Až dostane člověk po rypáku, tak příště si dá pozor. Snad. Že bych koupil tu dvojku?? 😂😁☺☺

Zdenpok 20

Zdenpok 20

z aplikace
29.1.2016 15:05

Na základce máte prázdniny, tak se nudíte a mleté tady kraviny! Když se rozbil, tak ho snad můžeš reklamovat, ne? U OnePlus fungují reklamace bez problémů.

Petr Rolf

Petr Rolf

z aplikace
29.1.2016 17:56

Už jsou konečně v normálu, třeba si ho teď někdo koupí 😀

milins

milins

z aplikace
29.1.2016 18:57

No, kdo mobil od OnePlusu opravdu chce, vždy si pozvánku sežene :) mluvím z vlastní zkušenosti

RSS (komentáře k článku)