Telefon OnePlus Two přijde ve druhé polovině 2015, možná nabídne menší displej

OnePlus-One-black-vs-OnePlus-One-white-image-1

Společnost OnePlus si pro letošní rok připravila model One, který nabízí skvělý hardware, výborný systém CyanogenMod a také příznivou cenu. Recenzi tohoto přístroje jsme vám přinesli v samostatném článku Telefon OnePlus One – nedostupný rychlík za super cenu. Naše recenze vás mohla utvrdit v tom, že za dané peníze se jedná o skvělý telefon. Bohužel ale disponuje obrovským 5,5″ displejem, což je pro mnoho uživatelů příliš a automaticky jej ze svého výběru vyřazují. Nové zprávy od společnosti OnePlus ovšem naznačují, že se již příští rok (přesněji ve Q2 či Q3) dočkáme nástupce v podobě modelu OnePlus Two. Ten by mohl – podle slov tvůrců – disponovat menším displejem, aby byl dostupnější pro větší část trhu.

OnePlus Two černý záda

O dalších podrobnostech nepadlo ani slovo, ale dá se předpokládat, že OnePlus Two přijde opět se skvělým hardwarem, oblíbeným systémem CyanogenMod a hlavně pak dobrou cenovkou.

zdroj: gizchina.com

Chcete se stát součástí největší Android akce u nás a vyzkoušet si na vlastní kůži třeba i takový skvost, jako je zmiňovaný OnePlus One? Registrujte se na Android RoadShow 2014.
registrace roadshow

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)