OnePlus představilo nové televize: Android TV 9, Dolby Vision i příznivé ceny

oneplus televize

Poté, co jsme vám přinesli několik spekulací jsme se konečně dočkali. OnePlus představilo nové televize. Zatím pouze na indickém trhu, ovšem spekuluje si i o příchodu na ten globální. Jde o nové řady U a Y, které doplňují již existující řadu Q. Co o nich tedy víme?

OnePlus představilo nové televize

Jako první si představme OnePlus 55U1, což jak již název napovídá je 55″ model vybaven 4K LCD panelem s 93% DCI-P3 pokrytím a podporou Dolby Vision. Nechybí samozřejmě ani HDR10+ a o zvuk se postará kvalitní 30 W audio systém se 4 reproduktory a podporou Dolby Atmos. Co se softwaru týče, je televize vybavena Android TV 9 s řadou aplikací jako je Netflix, Amazon Prime Video, YouTube a další. K dispozici je také vestavěný Chromecast s technologií Miracast a DLNA. Televizor rovněž podporuje ovládání skrz Google Asistenta a spolupracuje také s Amazon Alexa.

Konstrukce je velice tenká a 95% přední strany tvoří právě obrazovka. Tloušťka na nejtenčím místě činí pouhých 6,9 mm. Další model 43Y1 je 43″ model s Full HD rozlišením, zatímco model 32Y1 disponuje rozlišením 1366 x 768 pixelů. OnePlus tvrdí, že oba podporují 93% DCI-P3 barevné pokrytí a oba jsou vybaveny 20 W reproduktory s podporou Dolby Atmos. Opět nechybí Android TV 9 s vestavěnými aplikacemi.

Všechny tři nové televizory podporují také OnePlus Connect, kterou lze používat na více zařízeních najednou. Mají také nový režim spořiče dat, který vám umožňuje sledovat vaše data a upozorní vás v případě, že limit překročíte. OnePlus 55U1 stojí 49 999 INR, tedy asi 15 800 korun bez daně, 43Y1 vyjde na 22 999 INR tedy asi 7 200 korun bez daně a nejlevnější model 32Y1 vyjde na 12 999 INR, tedy přibližně 4 100 korun bez daně.

Jak se vám zamlouvají nové OnePlus televize?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)