OnePlus začne oficiálně zasílat do ČR!

oneplus cr titul

Společnost OnePlus, za jejímž založením stojí známý čínský výrobce Oppo, se v roce 2014 se svým vůbec prvním produktem postarala o pořádný rozruch na trhu s chytrými telefony. Chytrý telefon OnePlus One zaujal zákazníky po celém světě svou špičkovou výbavou a především velmi příznivou cenou. Největší jeho vadou na kráse však byla jeho velmi omezená dostupnost. Ještě téměř rok po svém představení se OnePlus One prodával výhradně přes systém pozvánek a teprve nedávno od něj OnePlus alespoň částečně upustilo. I přesto je pro zájemce z ČR poměrně komplikované si tento telefon pořídit (nepočítáme-li neoficiální dovozce), jelikož k nám společnost své produkty oficiálně nezasílá. To se však má již velmi brzo změnit.

oneplus CR

OnePlus totiž oznámilo, že se nově chystá zasílat své produkty do dalších 16 zemí po celém světě, mezi kterými nechybí jak Česká republika, tak ani Slovensko. Bližší informace, jako například datum zahájení prodeje pro ČR, ceny či další podrobnosti bohužel zatím neznáme. Trojice vysoce postavených managerů OnePlus se chystá navštívit některé z 16 nově zařazených zemí. Zastaví se také v České republice, konkrétně v Praze a to již 10. března. Ku příležitosti této návštěvy je naplánována také akce, na které bychom se měli dozvědět více podrobností.

Využili byste možnosti koupit produkty OnePlus oficiálně i z ČR?

Zdroj: forums.oneplus.net.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (50)