Nový Shazam přináší více informací o písničkách

shazam_ico

Před několika dny oznámil Shazam v rámci barcelonského Mobile World Congressu novou verzi své aplikace pro iOS, včera se pak dočkali i uživatelé operačního systému Android. Aktualizace na verzi 4.5 přináší zcela nové uživatelské rozhraní, zaměřené na objevování nové hudby. Dalším důležitým prvkem je orientace na sociální sítě, na nichž se uživatelé mohou podělit o právě identifikovanou skladbu.

Aplikace Shazam: rozpoznání skladby Aplikace Shazam: rozpoznání skladby

Aplikace Shazam: rozpoznání skladby Aplikace Shazam: rozpoznání skladby

Ve výsledcích hledání je nyní rychlejší přístup k textu písně, životopisu umělce, hudebním klipům a dalším informacím. Celé rozhraní se tím ale mírně zkomplikovalo a vzdálilo tak aplikaci od jednoúčelového nástroje, který odpoví na otázku “co to hraje v rádiu?”

Zásadní změny nové verze Shazamu:

  • Rychlý přístup k textu s náhledem hned po rozpoznání skladby a s přímým přístupem k hudebnímu klipu a dalším videím týkajícím se písně.
  • Jedinečná doporučení.
  • Rychlý přístup k nejdůležitějším informacím o každém pořadu vysílaném na více než 160 televizních kanálech v USA – použitá hudba, herci, štáb a další.
  • Poutavé životopisy a diskografie, díky kterým se o interpretovi dozvíte mnohem více než dosud.

Shazam
VerzeLiší se dle zařízení
VelikostLiší se dle zařízení


Zdarma


115,39 Kč

Zdroje: Android Central a Shazam.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)