Novinky na MWC – co čekat od Samsungu, LG a Nvidie?

default

V posledních dnech se vyrojilo několik zajímavých informací ohledně nadcházejícího MWC. Pojďme si je shrnout.

Samsung zrušil plánovanou tiskovou konferenci. Důvodem bude pravděpodobně rozhodnutí nepředstavovat na MWC Galaxy SIII. I tak bychom se ale měli dočkat představení jednoho či dvou nových produktů. Jak jsme již psali, jedním z nich bude možná nástupce Galaxy Tabu. I když se Galaxy SIII na MWC nedočkáme, můžeme se pokochat alespoň několika rendery od nedočkavého fanouška. Líbí?

galaxy-s3-2-small

 

LG naopak tiskovou konferenci pořádat bude a zároveň slibuje představení „revolučních telefonů“. Největším tahákem by měl být spekulovaný LG X3, o kterém jsme již psali zde. Poté by měl být představen nástupce LG Optimus 3D, o němž jsme informovali tady. Nejnověji jsme se dozvěděli o LG Optimus Vu, který by měl být přímou odpovědí LG na Samsung Galaxy Note. Měl by mít 5 palcový displej s ojedinělým (alespoň tedy v mobilním světě) poměrem stran 4:3 a s rozlišením displeje 1024×768 px. Uvnitř by se měl nacházet dvoujádrový procesor Qualcomm WPQ8060 taktovaný na 1,5GHz, 1GB RAM, 8GB vnitřní paměti, 8 Mpx fotoaparát, Android 2.3 a měl by podporovat i NFC.

LG 옵티머스 뷰(Optimus Vu) 티저영상

LG 옵티머스 뷰(Optimus Vu) 티저영상

OptimusVU2

A nakonec nám zbyla Nvidia. Ta oficiálně potvrdila, že na MWC se objeví první telefon, který bude obsahovat Tegra 3 procesor. Vzhledem k tomu, že Tegra 2 se poprvé objevila v telefonu od LG a o výše zmíněném LG X3 se spekuluje, že bude obsahovat Tegru 3, máme celkem jistotu, který telefon bude tím prvním. Ale kdoví, třeba se dočkáme ještě dalších telefonů s tímto procesorem.

NVIDIA-mwc

Zdroje: androidica, pocketnow (+ mojandroid.sk), NAKStudio (via phonearena)

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)