NoPhone – “mobil” pro závisláky zaznamenal již přes 2000 objednávek

nophone

Na začátku září vám Matěj Machytka představil vtipný produkt NoPhone, který si spíše střílí z uživatelů, kteří jsou na mobilních telefonech závislí. NoPhone totiž nepředstavuje nic jiného než plastový obdélník podobných rozměrů a designu jako mobilní telefon. Vtipná kampaň na KickStarteru měla poukázat na to, že někteří uživatelé používají mobilní telefon až přehnaně často. V době vydání první novinky jsme ovšem netušili, že o tento vtipný koncept bude solidní zájem – tedy více než 2000 objednávek není v celosvětovém měřítku žádná sláva, ale za takovou “blbost” už ano.

nophone_selfie

Tvůrci představili i speciální edici Selfie, která je místo displeje vybavena zrcadlem. A na kolik tato sranda přijde? Standardní verze NoPhone stojí 12 dolarů (cca 270 K4), Selfie verze pak 18 dolarů (cca 400 Kč). NoPhone může představovat originální dárek, který naznačí, že byste to s používáním telefonu asi neměli tolik přehánět. Objednávky do 7. prosince budou dodány bohužel až den po Vánocích.

nophone_2

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek