Nominujte nás na Křišťálovou Lupu 2011

No Image-06

lupa thumbnail

Líbí se Vám tento web? Sledujete nás pravidelně a rádi byste dali najevo svou přízeň? Nominujte SvetAndroida.cz v anketě Křišťálová lupa 2011!

Přečtení tohoto článku a vyplnění dotazníku je velmi jednoduché, zabere Vám maximálně dvě minuty. Budeme moc rádi, pokud nám tento čas věnujete a zároveň tím dáte najevo, že máme ve svojí práci pokračovat i nadále.

Co je to Křišťálová Lupa

Jedná se o prestižní anketu, která každý rok vybírá ty nejzajímavější projekty na českém internetu a uděluje jim ocenění v podobě křišťálové lupy. V první fázi ankety se nominují jednotlivé projety (což se děje právě teď) a v její druhé fázi můžete svým hlasem podpořit ty projekty, které postoupí do finálního výběru. Čím více lidí nominuje daný projekt, tím větší má šanci, že se dostane do finále.

lupa

Proč nominovat právě SvetAndroida?

Na tuto otázku by si každý měl odpovědět sám, ale je pravdou, že vás můžeme inspirovat :).

  • jsme specializovaný web, který se zaměřuje čistě na systém Android a věci kolem něj
  • každý den vám přinášíme čerstvé novinky ze světa Androida
  • většina redakce jsou nadšenci do systému Android, stejně jako vy
  • velký podíl obsahu vniká z lásky, čili bez finančního ohodnocení a ve volném čase redaktora

Jak nominovat SvetAndroida.cz?

Je to naprosto jednoduché, stačí kliknout na tento odkaz a do příslušných políček vyplnit www.SvetAndroida.cz. Podpoříte nás i tím, že o nás řeknete ostatním, stačí kliknout na tlačítka pod článkem, Facebook, Twitter, Google+, Buzz

Příklad:

lupa nominace SvetAndroida2

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (47)