Androidí konzole OUYA exkluzivně na RoadShow v Praze!

ouya_console-630×354

A je konečně tady! Kickstarterový fenomén se stal nejen miláčkem davů, ale i terčem časté kritiky, která odmítala připustit, že by vývoj konzole dospěl ke zdárnému konci. A přesto je tu, po několika průtazích a zdrženích se první kousky konečně dostávají na trh a my vám ji jako první v České republice ukážeme naživo!

S letákem na Android show

OUYA (vyslovováno “ú-ja”)  je herní konzolí, která běží na systému Android. Pohání ji čipset nVidia Tegra 3, která v kombinaci s 1 GB RAM slibuje dostatečný výkon pro hraní současných mobilních her s pokročilou grafikou. Útočí především velmi nízkou cenou 99 USD a kompatibilitou s hrami z obrovského obchodu Google Play. Doslova za pár babek si můžete dopřávat desítky hodin hraní nejrůznějších titulů. Ke konzoli se standardně dodává jeden bezdrátový ovladač a díky operačnímu systému Android lze malou krychličku využít například i jako multimediální centrum.

20130611_184231

Pokud o koupi uvažujete a ještě nejste dostatečně překvapeni, určitě se tento víkend podívejte na Android RoadShow v Praze, kde se dozvíte vše, co vás zajímá!

reg

Za zapůjčení děkujeme Petru Krtkovi!

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)