NetCounter ? chcete mít přehled o svých přenesených datech?

No Image-02

 

thumb_NetCounterPřijde vám faktura za telefon,vy ji otevřete a z hrůzou hledíte na cenu, kterou vám operátor naúčtoval. Samozřejmě vysoká cena je díky přeneseným datům a vy si nemůžete vzpomenout, že byste něco stahovali. Proto je dobré mít nějaký program, který počítá vaše data, a případně i hlídá zadaný limit stahovaných dat. K tomuto účelu se perfektně hodí NetCounter.

 

 

Aplikace rozlišuje, zda přenos byl uskutečněn přes wifi nebo mobilní síť.  Po kliknutí  na mobilní síť se vám ukáže rozdělení stažených i odeslaných dat dle počtu dnů. Defaultně jsou zobrazená přenesená data za měsíc, týden, dnešní den a celkový součet. Pokud chcete vidět odděleně odeslaná a přijatá data, je třeba kliknout na jednotlivé položky a objeví se tabulka, kde je vše přehledně napsáno. U měsíční položky lze nastavit startovací den od kdy se data budou počítat, takže  můžete mít přehled o stažených i odeslaných datech za účtovací období. Samozřejmě si můžete sami přidávat počítadlo na určitý časový interval podržením dlouze na mobilní nebo  wifi nabídku. U každé podnabídky je možnost nastavit si hlídání stažených dat. Při překročení limitu budete upozorněni v notifikacích. Pokud budete chtít použít informace i mimo aplikaci, export je možné udělat přes menu a export do csv.

 

S tímto programem jsem naprosto spokojený. Ještě jsem se nesetkal s jediným problémem. Jen bych třeba uvítal statistiku dat za jednotlivé měsíce.  Aplikaci bych určitě doporučil všem, kteří nemají neomezený internet a musí tak hlídat měsíční objem dat.

 

rozbalená nabidkatabulka_u_dzakladní menumenu nabídky měsíc

  • screeny (zleva rozbalené nabídky, tabulka přenesených dat za měsíc, základní menu, menu podnabídky )

NetCounter

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

No Image-02

Jak funguje dotykový displej?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
No Image-04

Pár rad nejen pro Android nováčky

archiv archiv archiv
3 min. uložit na později
Screenshot-emulator

Jak naistalovat Aplikaci do Android Emulátoru?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
htc-logo-1

HTC Hero

Telefony archiv archiv
8 min. uložit na později
No Image-01

Quickforward – jednoduché přesměrování

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později
htc_magic_sense_ui_250x250

HTC magic

Telefony archiv archiv
4 min. uložit na později
No Image-02

Astro – File manager pro Android

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později

Komentáře (0)