Menu

Nejnovější Android aplikace z Google Play #120: Rozšířená realita a YouTube challenge

Nejnovější_aplikace_z_google_play
Nejnovější Android aplikace z Google Play #120: Rozšířená realita a YouTube challenge
Ohodnoťte článek

Následující chladný týden odstartujeme opět nejnovějšími aplikacemi z Google Play. Dnešní nadílka skýtá zajímavou rozšířenou i virtuální realitu iStaging, která cílí na zařizování bytu. Pro uživatele preferující hudbu uloženou v mobilu je tu designový Momo Player a pro fandy YouTube výzev i Draw My Story, která se inspirovala u oblíbené challenge Draw My Life. A pokud máte více účtů třeba na Facebooku, Twitteru nebo Clash of Clans, Parallel Space se postará o jejich efektivní přepínání bez námahy.

Draw my Story se inspiruje YouTubery

Jsou vám povědomá videa YouTube, kde lidé pomocí bílé tabule, fixy a následných různě povedených malůvek vypráví svůj životní příběh? Challenge se jmenuje Draw My Life a nová Android aplikace Draw My Story na ni v podobném duchu navazuje. Povedené rozhraní aplikace vám umožní kreslit své vlastní jednoduché příběhy, nahrávat je, zrychlovat a různě editovat. K dispozici je vám jak bílé plátno, tak vlastní zvolená pozadí, obrázky i barvy. K videu lze dodatečně nahrát i vlastní zvukový komentář.

Draw My Story
Draw My Story
Cena: Zdarma+

Díky iStaging si vyzkoušíte nábytek přímo u vás doma

Rekonstruujete byt nebo vybavujete místnost? Pak by se vám mohla hodit aplikace iStaging. Aplikace pomocí rozšířené reality a katalogu produktů promítne nábytek přímo do vašeho pokoje. Pokud toužíte pouze po inspiraci, můžete si prohlédnout hotové pokoje s Google Cardboard nebo ve 360° zobrazení bez brýlí. Zajímavá aplikace je zdarma, a ačkoli produkty nabízí ke koupi, aplikace není žádným nekvalitním tahákem za účelem zisku. I když zrovna nezařizujete dům, iStaging rozhodně stojí za vyzkoušení.

iStaging - Interior Design
iStaging - Interior Design

[alert-success]Pozor: Aplikace potřebuje ke svému chodu stabilní internetové připojení![/alert-success]

Designový přehrávač Momo Player

Ačkoli se streamovací služby typu Spotify, Google Music či Deezer těší velké oblibě, stále jsou mezi androiďáky uživatelé dávající přednost klasickým nahraným mp3 souborům v telefonu. Pokud jste jeden z nich, vyzkoušejte jednoduchý hudební přehrávač Momo Music Player. Designovka se nečekaně tváří podobně jako zmiňované služby a nabízí i podobnou funkcionalitu, jen s vašimi vlastními soubory.

Momo Music Player
Momo Music Player
Vývojář: Boza Video Studio
Cena: Zdarma+

Parallel Space efektivně vyřeší přepínání mezi různými účty

Ačkoli má spousta aplikací podporu přepínání mezi různými účty, stále to není to pravé ořechové. Navíc je skákání z účtu na účet často otravné a neefektivní. Parallel Space „duplikuje“ nainstalované aplikace, které používáte s více účty. V seznamu aplikací vytvoří zástupce, který vypadá až na barevné označení totožně s originální aplikací.

Stačí ji provázat s vybraným účtem a funguje stejně jako originál. Ve výsledku tedy máte v aplikacích ikonu Facebooku dvakrát, každá se však váže k jinému účtu. Parallel Space neposlouží jen v oblasti sociálních sítí – pokud máte více účtů ve hrách, jako Clash of Clans, rozhodně aplikaci vyzkoušejte.

Vyzkoušejte další skvělé aplikace

Komentáře

r-blade

r-blade

z aplikace
15.2.2016 10:03

tak dokud není všude wifi.. třeba u mě v práci.. a pořád tu sou fup limity.. tak je pak těžké streaming hudby.. pokud to člověk chce aspoň v obstojné kvalitě

RSS (komentáře k článku)