Nejlepší aplikace pro opilce

Opilec

Představme si tuto situaci: muž v nejlepších letech odjede slavit Silvestra společně se svojí půvabnou sekretářkou do hor na svoji luxusní chatu. Oba bujaře oslavují příchod nového roku, ráno se pak probouzejí v jedné posteli a s ukrutnou bolestí hlavy. Co se však nestane? Manželka volá a hlásí příjezd! Co teď? Nezbývá než naskočit do auta a milenku – ehm, spolupracovnici urychleně odvézt. Jenže muž si uvědomí, že pil. Vzhledem k tomu, že má muž pod čepicí a možná nejenom tam, vytáhne z kapsy svůj androidí přechytralý telefon a spouští aplikaci, počítající aktuální hladinu alkoholu v krvi. Má štěstí, anebo výkonná játra – tak jako tak, alkohol je pryč. Story končí akčním usednutím do terénního automobilu a ještě akčnějším úprkem z chaty. Dobře, možná jsem to přehnal, ovšem TOP five nejlepších aplikací, které vám směle zachrání život, je právě zde:

Alcohol Calculator

Klasika – přidáte množství alkoholu, čas pití, věk, váhu, pohlaví a po chvilce přemýšlení to vyplivne výsledek. Co víc si přát?

Alkohol kalkulačka
Paweł Nadolski
Verze1.6.6 (30. 12. 2011)
Velikost208 kB
1.5+


Zdarma

AlkoTest

Pracuje na stejném principu, přidává však jiné ovládání a nespornou výhodou je nízká velikost souboru (50 kB).

Kalkulačka promille (Alkotest)
Alexander Chernykh
Verze1.3.1 (26. 2. 2011)
Velikost50 kB
1.6+


Zdarma

Drink Manager

Pro majitele nového Androidu ICS je k dispozici tato super aplikace s pěkným designem. Aplikace je v češtině a má bohaté možnosti nastavení.

Drink Manager
Igor Vašíček Development
Verze0.7.6 (18. 12. 2011)
Velikost1,2 MB
2.1+


Zdarma

AlcoDroid

Deníček alkoholika. Moc pěkná aplikace od českého vývojáře vyniká svojí propracovaností. Výhodou je propojení se sociální sítí, kde můžete prezentovat své úspěchy v pití.

AlcoDroid – deníček alkoholika
Myrecek
Verze1.23 (3. 12. 2011)
Velikost430 kB
2.1+


Zdarma

Opilý muž

Poslední aplikací je spíše hra. Osobně mi učarovala a myslím si, že stojí za vyzkoušení. Principem je opilý muž, který kráčí po cestě, vy jeho chůzi korigujete nakláněním telefonu. Čím déle opilý muž jde, tím více se chudák naklání. Pomozte mu, aby neupadl :-)

Opilý muž
GameLinkMe
Verze1.3.1 (19. 11. 2011)
Velikost1 020 kB
1.5+


Zdarma

Ať už vám tento přehled pomůže, či nikoliv. Všem bez rozdílů přejeme krásný Nový rok a zítra jistý pracovní krok.

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)