Nejlepší aplikace pro opilce

Opilec

Představme si tuto situaci: muž v nejlepších letech odjede slavit Silvestra společně se svojí půvabnou sekretářkou do hor na svoji luxusní chatu. Oba bujaře oslavují příchod nového roku, ráno se pak probouzejí v jedné posteli a s ukrutnou bolestí hlavy. Co se však nestane? Manželka volá a hlásí příjezd! Co teď? Nezbývá než naskočit do auta a milenku – ehm, spolupracovnici urychleně odvézt. Jenže muž si uvědomí, že pil. Vzhledem k tomu, že má muž pod čepicí a možná nejenom tam, vytáhne z kapsy svůj androidí přechytralý telefon a spouští aplikaci, počítající aktuální hladinu alkoholu v krvi. Má štěstí, anebo výkonná játra – tak jako tak, alkohol je pryč. Story končí akčním usednutím do terénního automobilu a ještě akčnějším úprkem z chaty. Dobře, možná jsem to přehnal, ovšem TOP five nejlepších aplikací, které vám směle zachrání život, je právě zde:

Alcohol Calculator

Klasika – přidáte množství alkoholu, čas pití, věk, váhu, pohlaví a po chvilce přemýšlení to vyplivne výsledek. Co víc si přát?

Kalk

5bc9e11f5926cc56e54889941d1111ca?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

AlkoTest

Pracuje na stejném principu, přidává však jiné ovládání a nespornou výhodou je nízká velikost souboru (50 kB).

kal2

a799c15c93b030dcd98728e315eecf69?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Drink Manager

Pro majitele nového Androidu ICS je k dispozici tato super aplikace s pěkným designem. Aplikace je v češtině a má bohaté možnosti nastavení.

Kalk3

042db79f4dcf2949456ecd4a290e6dfe?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

AlcoDroid

Deníček alkoholika. Moc pěkná aplikace od českého vývojáře vyniká svojí propracovaností. Výhodou je propojení se sociální sítí, kde můžete prezentovat své úspěchy v pití.

Kalk4

AlcoDroid Alcohol Tracker
AlcoDroid Alcohol Tracker

Opilý muž

Poslední aplikací je spíše hra. Osobně mi učarovala a myslím si, že stojí za vyzkoušení. Principem je opilý muž, který kráčí po cestě, vy jeho chůzi korigujete nakláněním telefonu. Čím déle opilý muž jde, tím více se chudák naklání. Pomozte mu, aby neupadl :-)

Opilec

7cc6aa3206e860a245fbe88ccf460874?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Ať už vám tento přehled pomůže, či nikoliv. Všem bez rozdílů přejeme krásný Nový rok a zítra jistý pracovní krok.

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)