Lepší přihlášení na mobilním webu

Autor:  Beren
Datum vytvoření: 10.1.2018 22:43
45
hlasy
dokončeno

Dobrá, odepsali jste aplikaci a uvedli důvody. je to škoda, ale budiž. Co mě ale zaráží: jak je možné, že portál o mobilním OS není schopen provést normální přihlášení z mobilu na své stránky? Vždy, když se musím přihlašovat z mobilu, tak po zadání přihlašovacích údajů sice dojde k přihlášení, ale proboha proč stránky skočí do profilu místo toho, aby se načetla původní stránka, teď už jen s přihlášeným uživatelem?
Znamená to, že buď a) musím jít přes tlačítko navigace a HOME na úvodní stránku a tam původní článek najít, nebo b) prohlížeč shodit a z odkazu (např. z G+) článek znovu otevřít. Uživatelská přívětivost = 0

feature attachments:

obrázek


Vyjádření Svět Androida

Nové uživatelské účty, které jsme pro vás nedávno spustili https://www.svetandroida.cz/vypadky-webu-ucty-premium-nove-moznosti-201802/ nám otevřeli více možnosti, jak nastavit chování systému po přihlášení. Od dnešního dne, bude tedy po přihlášení jak na mobilu, ale i desktopu docházet pouze k obnovení stránky a přihlášení. Děkujeme za konstruktivní návrhy, jsme rádi že se o ně s námi dělíte a společně tak web www.SvetAndroida.cz můžeme udělat lepším místem.  

Komentáře (0)