Návrhy na vylepšení

Vytvořili jsme pro vás systém, do kterého můžete jednoduše zadat "návrh na vylepšení", nebo lajkovat a komentovat ty, se kterými budete souhlasit. Skvělá příležitost vyjádřit se na jednom místě a společně s ostatními ovlivnit v čem a jak projekt vylepšit. Je pro nás důležité mít možnost vidět Svět Androida i vašima očima. Na oplátku za váš čas umíme slíbit, že hlas bude mít velkou váhu při rozhodování, kterým směrem se budoucnost Svět Androida vydá. A každý měsíc realizujeme minimálně jeden z "návrhu na vylepšení". Chcete se do toho vložit naplno? Přidejte se k nám a staňte se redaktorem, programátorem, grafikem ...
  • Filtry:
  • Hot
  • Top
  • Nové
1
hlasy

Dlaždice “Budujeme největší Android komunitu. Zapojíš se i ty?”

Nešlo by prosím omezit ty dlaždice a bannery s nápisem “Budujeme největší Android komunitu. Zapojíš se i ty?” ??? Už se zdá, že tvoří tak 15-20% obsahu všech dlaždic !! 🙄 Jak se říká, všeho moc škodí … A pokud je to záměr, tak pak se nabízí pro “zvýraznění” jejich umístění třeba na 50% obsahu webu 🤔

16
hlasy

Reklama

Nešlo by něco udělat s reklamou? To je fakt děs. Rád bych si zaplatil verzi aplikace bez reklam.

13
hlasy

V nastavení Upozornění přidat možnost upozornit na odpověď na můj komentář

Když zruším upozornění na další komentáře článku, který jsem komentovala, předpokládám, že mi nebude chodit ani upozornění na odpověď na můj komentář. Když toto upozornění zapnu, bude chodit vše – tj. upozornění na celou probíhající konverzaci pod článkem, i když se týká už třeba něčeho úplně jiného, než na co jsem reagovala já. Proto bych moc uvítala upozornění jen na to, když někdo odpoví na můj komentář. :)

7
hlasy

Přehled slev na google play

Redesign webu je povedený ale na tomto novém webu není v menu (tři vodorovné čárky v rohu) odkaz na přehled slev na google play. Když se na něj chci podívat, musím napsat něco o slevách do vyhledávače a následně hledat v seznamu. Bylo by dobré odkaz vrátit.

8
hlasy

Moje telefonní historie

co takhle do profilu uživatele přidat možnost vybrat telefony které vlastnil a jak byl s nimi spokojen, jak byl spokojen s přechodem jednoho na následující … vznikne tak databáze názorů souvisejících s přechodem z téměř každého telefonu X na jakýkoliv telefon Y a tyto recenze budete moci dávat uživatelům kteří vyplnili že vlastní telefon X aby věděli jak by se jim případně vyplatil přechod na určitý Y

3
hlasy

Srovnávačka telefonů která bude vyhodnocovat optimální volby všech tříd pro každý měsíc, inspirace KIMOVIL.com

Srovnávačka telefonů která bude vyhodnocovat optimální volby všech tříd pro každý měsíc, inspirace KIMOVIL.com. Vaše přidaná hodnota bude pochopitelně český jazyk a fakt že budete srovnávat pouze telefony které jsou u nás dostupné (které se řekněme vyskytují na heureka.cz) zatímco KIMOVIL srovnává absolutně všechny (mají enormní databázi to se musí uznat). Něco takového kolálního nám tu velmi chybí. Je totiž velký rozdíl zda srovnáváte jen tak že vedle sebe hodíte tabulková data, a zda umíte počítat score pomocí multikriteriálního rozhodování, tohle většině českých srovnávaček naprosto chybí, moci jasně vyklikat že chci vysoký 3d výkon, display vhodný pro noční použití = amoled, odolnost proti pádu a vodě, mízké tepelné vyzařování (tzn co nejméně nm u výrobní technologie SoC) atd atd … na kimovil existuje něco jako výchozí KiCostEffective rating, ten se zohledňuje v řazení vždy, jsou to výchozí kritéria, a teprve když v levém sloupci definujete navíc svoje vlastní přičítá se jejich váha právě ke KiCostEffective. Takhle by to mělo fungovat a takhle to na žádné české srovnávačce nefunguje :) škoda

42
hlasy

obsah hlavní stránky řadit dle člasu publikování

Na hlavní straně bych uvítal vše(recenze, články…) dohromady a řadit od nejnovějšího. Vypusťte vznešenou interní logiku a dejte zpět logiku, která je snad na všch webech napříč obsahem. Pokud budu hledat něco specifičťějšího, použiji lupu. Nejvíce rozkliknuté články, co byly aktuální před půl rokem na hlavní straně vidět nepotřebuji.

19
hlasy

Prostor pro psaní komentářů

Prostor pro psaní komentárů, kde jsou vidět jen 3 řádky textu je příliš malý. Prosím o zvěšení dle textu(v rozumném rozsahu), nebo o možnost si „okno s textem“ pomocí kurzoru roztáhnout dle potřeby.

42
hlasy

Přidat datum a čas u článků

Dobrý den!

Sleduji Váš web denně a po přechodu na novou verzi se tu absolutně neorientuji.
Prosím o zobrazování data (a ideálně i času) zařazení článku na web. Absolutně se nevyznám v tom, co už jsem četl a co ne. Zobrazení měsíce a roku až po rozkliknutí článku považuji za nedostatečné, zobrazení celého údaje (dd.mm.rrr) po najetí myší také určitě čtení webu nezrychluje.
Nepozorují žádnou změnu řazení článků, přepnu-li “řadit obsah”, stále se řadí podle kategorií. Uvítal bych možnost řadit články podle data a kategorie vůbec nezobrazovat. Přehlednost naroste.

S pozdravem
Jaroslav Švec

-3
hlasy

Námět na články – firemní launchery

Měl bych námět na sadu článků – o firemních launcherech. Experience, EMUI, kolik jich je, přece je nebudu všechny jmenovat. Co přinášejí, co mají jinak, než průměr ostatních, co v nich jde nastavit, prostě letem světem o firemních “Androidech”. Aspoň o těch nejrozšířenějších značkách.